Wyrok Sądu Apelacyjnego-firma windykacyjna Best musi mnie przeprosić za windykację!

Wyrok Sądu Apelacyjnego-firma windykacyjna Best musi mnie przeprosić za windykację!

Postprzez Włodek » Wt paź 13, 2015 9:17 pm

Firma windykacyjna Best przez ponad 4 lata nękała mnie wysyłając windykatorów do byłego i aktualnego miejsca zamieszkania,notorycznie wydzwaniali aż w końcu wystąpili do komornika na podstawie nakazu zapłaty o którym nie miałem pojęcia.Wystąpiłem do sądu o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu,złożyłem sprzeciw i powództwo zostało oddalone a postępowanie egzekucyjne umorzone.Wystąpiłem do Sadu Okręgowego z powództwem o przeproszenie i zadośćuczynienie.Powództwo zostało oddalone ale w apelacji Sąd Apelacyjny zmienił wyrok zobowiązując Best do przeproszenia mnie i wyrażenie ubolewania! :D :lol: :P :mrgreen:
Włodek

Re: Wyrok Sądu Apelacyjnego-firma windykacyjna Best musi mnie przeprosić za windykację!

Postprzez ulicafinansowa.pl » Pt paź 16, 2015 10:33 am

na prawdę warto iść do sądu po przeprosiny? Dobrze że udało Ci się wygrać z windykacją jeżeli postępowali nie zgodnie z prawem.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Re: Wyrok Sądu Apelacyjnego-firma windykacyjna Best musi mnie przeprosić za windykację!

Postprzez Włodek » So paź 17, 2015 7:21 am

Występowałem o przeproszenie i zadośćuczynienie w kwocie 20 tys.zł.Popadli w znaczne koszty:powoływali świadków/ponosili koszty ich przyjazdu i utraty zarobku w danym dniu/,wynajęli prawnika,który 3 razy jeździł na rozprawy.Firmy windykacyjne nie mają żadnych uprawnień,działają na własne ryzyko dopóki ktoś nie dobierze się im do "tyłka"./zob."Odpowiedź na interpelację poselską Ministra Sprawiedliwości o niezgodnych z prawem działaniach firm windykacyjnych i działów windykacji banków"/.
Włodek

Postprzez Włodek » Śr gru 02, 2015 8:39 am

Właśnie otrzymałem list z przeproszeniem za wieloletnią windykację z wyrazami ubolewania zgodnie z wyrokiem sądu! :mrgreen: :lol: :D
Włodek

Powrót do Windykacja forum