Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

Postprzez justynianka89 » Pn sty 20, 2014 7:07 pm

Jeśli chcesz szybko odzyskać pożyczone komuś pieniądze? Już dziś skorzystaj z usług e-debt. Serdecznie polecam!
justynianka89

Re: Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

Postprzez justynianka89 » Śr sty 22, 2014 9:05 am

www.edebt.pl
justynianka89

Postprzez Tomusss » Pn mar 17, 2014 9:07 am

Witam. Chciałbym polecić firme Północno Wschodnie Centrum Odszkodowań i Windykacji. Odzyskali szybko i skutecznie mój dług nawet wtedy gdy egzekucja komornicza okazała się bezskuteczna
Tomusss

Postprzez mariusz.chmielewski » Cz lip 10, 2014 8:37 am

Tomusss napisał(a):Witam. Chciałbym polecić firme Północno Wschodnie Centrum Odszkodowań i Windykacji. Odzyskali szybko i skutecznie mój dług nawet wtedy gdy egzekucja komornicza okazała się bezskuteczna

a jak Cie to finansowo wyniosło?
mariusz.chmielewski

pożyczone pieniądze bez umowy

Postprzez TOMEK » Wt sie 05, 2014 7:03 am

wpadłem na artykuł Dolnośląskiego Konsorcjum, którego treść mi pomogła, pożyczyłem pieniądze kuzynce, nie podpisałem umowy i nie wiedziałem co zrobić. Polecam lekturę

http://www.windykacja-dkow.pl/pozyczka-rodzinna-czy-mozna-odzyskac-pieniadze-bez-umowy-/3/
TOMEK

Postprzez julia5 » Pt wrz 05, 2014 12:33 pm

Dłużnik nie chciał mi zwrócić 14 tys. zł, znalazłam więc skuteczną firmę windykacyjną Ancora- Finanse. Prowadzą skup wierzytelności, udało mi się w szybkim czasie odzyskać swoje pieniądze.
http://ancora-finanse.eu/
julia5

Postprzez agunia_ » Wt wrz 16, 2014 8:27 am

na pewno warto najpierw samemu wysłac wezwanie do zaplaty
agunia_

Postprzez alan49karena » Pt cze 26, 2015 8:10 am

Czasami dobrym rozwiązaniem jest trochę „zmotywować” dłużników ;) ja miałem taką sytuację z dawną pracą, gdy nie chcieli mi dać wypłaty. Wpisałem ich do rejestru dłużników i z czasem dostałem kasę. Do tego lepiej zapobiegać współpracy z nierzetelną firmą niż już windykować ją, wystarczy sprawdzić ją w biurze informacji gospodarczej. Dobrze to zrobić, gdy np. zaczynasz nową pracę. Dowiedz się, jak sprawdzić firmę w big, Jak zobaczysz informacje, że firma jest nierzetelna i ma długi, to już wiesz, że z nimi lepiej nie wchodzić we współpracę.
alan49karena

Postprzez pawciu » Wt sie 11, 2015 2:10 pm

szukam skutecznej windykacji w Anglii. najlepiej jak ktoś by tam działał i miał doświadczenie.
pawciu

Postprzez ulicafinansowa.pl » Śr sie 12, 2015 8:02 am

Chyba pomyliłeś forum, to jest forum polskie nie angielskie. Oczywiście polska firma może podjąć pewne działania na w stosunku co do klienta znajdującego się w Anglii ale będzie to dużo kosztowało.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Następna strona

Powrót do Windykacja forum