Skarga do zarządu banku na pracownika windykacji - czy ma sens?

Skarga do zarządu banku na pracownika windykacji - czy ma sens?

Postprzez olka » Pt sie 31, 2012 10:43 am

Wiecie,mam jeszcze taki pomysł, chcę napisać skarge do zarządu banku na pracownika z windykacji, ze jest nieżyczliwy, nieprzyjemny (straszył mnie przez telefon) itp.,myslicie ze ma to sens?
Zmęczona juz jestem :evil: ,mąż wpadł w depresję, leczy sie u specjalisty...
olka

Re: Skarga do zarządu banku na pracownika windykacji - czy ma sens?

Postprzez Luki » Pt sie 31, 2012 10:44 am

Ja bym z tym skur.... pojechał po bandzie i pierwsze co bym zrobił to zadzwonił jutro do osoby z banku i powiadomił ich, że jeśli sie nie dogadacie to pójdziesz do telewizji. Każdemu się może noga podwinąć i powinni Wam pomagać w spłacie a nie utrudniać, tym bardziej że spłaciliście już tyle pieniędzy. Odwaliłbym taki cyrku, że w kosmosie by o mnie usłyszeli.

Banki sie piekielnie boją telewizji i jestem pewien że szybko byście się dogadali. Było kilka takich spraw.

Przeslij mi nazwę banku żeby nigdy nie miał z nimi nic wspólnego!!!!

Skarg bym nie pisał bo szkoda twoich nerwów. Jak będa to mielić we własnym gronie to niczego nie skurasz.
Luki

Postprzez Olka » Pt sie 31, 2012 10:45 am

pewnie masz racje, skorzystam z Twojego pomysłu, jutro zadzwonie do banku z hasłem ze jestem umówiona na spotkanie z redaktorem z TVN :lol: A ten bank to żadna tajemnica, myslałam ze tak jest w każdym banku :oops: , Kredyt Bank SA,dział windykacji znajduje sie w Lublinie i pracują tam osoby zatrudnione na umowy o dzieło, mają byc skuteczni i wykazywac sie , co też czynią :evil: :evil: :evil:
Olka

Postprzez luki » Pt sie 31, 2012 10:46 am

Z racji zawodu mam znajomego w TVN - jak będziesz potrzebowała namiarów na konkretną osobę to daj znać, podeślę Ci. Komuś tam w banku oznajmij bardzo miło i przyjemnie, że jeśli się nie dogadacie to opisszesz swoją historię w mediach i że jesteś juz umówiona w telewizji na spotkanie. Jestem zdania, że nie masz juz nic do stracenia, a swojemu facetowi życz dużo zdrowia i uszy do góry - bardzo Cię podziwiam za tą walkę z systemem.

Możesz wspomnieć, że będziesz odsyłała redaktorów bezpośrednio do konkretnych osób i do zarządu banku i zrobisz aferę na cały kosmos.

Rozumiem jakbyś uciekała od długu i nie chciała spłacać to nie miałbym żadnych problemów z twoją sytuacją, ale coś takiego jest dla mnie absurdalne i kary godne. Kredyt Bank jest na mojej czarnej liście podobnie jak Getin Bank.

Trzymam kciuki. Bardzo bardzo mocno.

PS. Powództwo przeciwezgezkucyjne możesz wnieść zawsze z jakiegokolwiek powodu.
luki

Postprzez olka » Pt sie 31, 2012 10:47 am

trzymam za słowo, odezwę sie jeśli zajdzie potrzeba , bedę Was informowac na bieżąco; jutro też jest dzień - do dzieła !!!
btw. sporo nadziei wlałeś do mojej filiżanki :lol:

Zyczę wszytskim powodzenia i do napisania .
olka

Powrót do Windykacja forum