Jak zciągnąć dług z dłużników?

Jak zciągnąć dług z dłużników?

Postprzez REX » Pn mar 25, 2013 3:45 pm

Mam firmę i przydałabym mi się pomoc, bo już niektórzy się za bardzo rozbestwili...
REX

Re: Jak zciągnąć dług z dłużników?

Postprzez Eizzy » Cz kwi 04, 2013 6:59 am

Ciekawą opcją jest giełda długów, dzięki której możesz wystawić na sprzedaż dotychczasowe zaległości kontrahentów. Pełne informacje o firmie oraz dłużniku publikowane są stronie internetowej do której każdy ma dostęp. Upublicznienie danych może zmotywować dłużnika do spłacenia długu. Więcej informacji można przeczytać tutaj: http://foxberg.pl/3,gielda.html
Eizzy

Postprzez Andrzej » Pn kwi 22, 2013 8:22 am

Najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej. Tylko w ten sposób można szybko odzyskać dług. Ze swojej strony mogę polecić Kancelarię Volenti, bardzo skuteczna firma. Zlecam im na bieżąco windykację należności i potrafią sobie poradzić z każdą sprawą.
Andrzej

Postprzez Gość » Wt cze 04, 2013 1:55 pm

Służymy pomocą Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych 510135996
Gość

Postprzez bolko » Cz lip 04, 2013 10:37 pm

REX napisał(a):Mam firmę i przydałabym mi się pomoc, bo już niektórzy się za bardzo rozbestwili...

Znam to. Dobre rozwiązanie to taki tani abonament, dzięki któremu będziesz miał i pomoc windykatorów w razie potrzeby i pomoc prawnika. Poza tym już sama pieczęć windykacyjna na fakturach działa jak straszak na klientów. Już choćby dlatego warto taką współpracę z kancelarią prawniczą (ja mam w Koksztysie za 99 zł miesięcznie) nawiązać.
bolko

Postprzez Seweryn » Śr lip 10, 2013 10:33 am

windykacja jest dobrym rozwiązaniem, bo przynajmniej nie musisz sam tracić czasu i nerwów na dzwonienie i proszenie się o swoje należności... ja tradycyjnie udałem się do sądu, złożyłem pozew i komornik - niestety wszystko trwało 4 miesiące z całkowitą spłatą długu.
TUK.pl - sprawdzone i wiarygodne oferty pożyczkowe
Seweryn

Postprzez Metkow... » Cz sie 15, 2013 7:56 pm

Jest takie biuro windykacyjne w Poznaniu na Jeżycach.Nie znam dokładnego adresu ale właściciel nazywa się Janusz Szwaciński.Dobrze działa bo w porozumieniu z komornikami.
Metkow...

Postprzez Lex Factory » Pn lis 04, 2013 1:14 pm

Skuteczna windykacja w dobie kryzysu - Warszawa - 15.11.2013

Jak praktycznie pozyskać informacje o kontrahencie?

Czy jesteś w stanie skutecznie i prawnie zabezpieczyć swoją wierzytelność?

Co zrobić by odzyskać należność kiedy kontrahent nie zapłaci w terminie?
Korzyści dla Uczestników szkolenia:

- Przedstawienie sposobów weryfikowania kontrahentów przed podjęciem decyzji o współpracy oraz głównych zasad udzielania kredytu kupieckiego. Dzięki szkoleniu poznają Państwo praktyczne możliwości ograniczenia kontaktów z niesolidnymi kontrahentami.

- Podczas szkolenia poruszone zostaną prawne metody najskuteczniej zabezpieczające należności, jak też metody mniej skuteczne, ale również dostępne w obrocie gospodarczym krajowym i zagranicznym (export). Korzyścią dla Państwa będzie potencjalny wybór i ocena zabezpieczeń ze względu na:

- koszty ustanowienia i zniesienia zabezpieczenia

- charakter zabezpieczonej wierzytelności

- płynność zabezpieczenia

- skuteczność zabezpieczenia

Czas szkolenia: 8h szkoleniowych.
http://www.lexfactory.pl/oferta/windykacja/skuteczna-windykacja-w-dobie-kryzysu/
Koszt 450 pln netto.
Lex Factory

Postprzez ewindykator » Wt gru 10, 2013 10:25 am

Dłużnicy byli, są i będą zmorą większości firm. Na przyszłość mogę polecić korzystanie z systemu internetowej windykacji, mój to Ewindykator (znajdziesz go pod adresem www.ewindykator.pl) - pomoże Ci monitorować płatności klientów, a w razie potrzeby wysyłać im powiadomienia o zbliżaniu się terminie zapłaty. Oczywiście na rynku jest kilka takich systemów i niekoniecznie musisz wybrać ten który polecam, ale jest to dobre rozwiązanie.

W przypadku zaporowych klientów ostateczną deską ratunku jest jednak firma windykacyjna i dochodzenie należności na drodze prawa. Oby takich klientów każdy z nas miał jak najmniej.
Uśmiechnij się - Po burzy wychodzi słońce. :-)
ewindykator

Postprzez mariola2 » Pn lut 17, 2014 7:12 pm

Najlepszy sposób - firma windykacyjna bez dwóch zdań! ja swój dług odzyskałam dzięki Kancelarii Volenti z Sosnowca - pozbyłam się dłużnika! Nie płaciłam u nich za koszty zastępstwa procesowego, a to bardzo dużo, mają znakomitą kadrę i są naprawdę dobrzy w tym co robią!
mariola2

Następna strona

Powrót do Windykacja forum