Jak zciągnąć dług z dłużników?

Re: Jak zciągnąć dług z dłużników?

Postprzez Mareczek » Pn mar 17, 2014 9:10 am

Witam , mialem identyczny problem, prowadze firme transportowa i kontrahent zalegał mi 150 tys. Korzystałem z usług Północno Wschodniego Centrum Odszkodowań i Windykacji. Sprawa została załatwiona w ciagu 2 tyg polubowanoe, bez sadu i komornika a ich prowizja wyniosla tylko 5 procent. Polecam
Mareczek

Postprzez Rafał12345 » Cz kwi 10, 2014 6:16 am

Polecam Północno Wschodnie Centrum Odszkodowań i Windykacji, dość skutecznie i szybko odzyskali mój dług. biuroPWC@wp.pl
Rafał12345

Postprzez mariusz.chmielewski » Wt cze 17, 2014 8:04 am

W tej sytuacji pozostaje nawiązanie współpracy z firmą windykacyjną, jest obecnie duża oferta usług z tej branży, wystarczy poszukać w google czy innej Panoramie Firm.
mariusz.chmielewski

Postprzez Gość » Wt lip 01, 2014 8:37 pm

Szwacinski chwalony ale przez wierzycieli bo cham wielki dla dlużników.
Gość

Postprzez piotrkazor » Śr lip 02, 2014 11:33 am

Czasami samo zagrożenie zgłoszeniem do bazy dłużników niewypłacalnych może poskutkować nastraszeniem dłużnika, który ureguluje swoje zobowiązanie. Warto znać takie rejestry, ludzie boją się dodania do nich, bo mogę przez to potem nie dostać kredytu.
piotrkazor

Postprzez baron » Śr lip 02, 2014 9:23 pm

Mnie pomogli prawnicy i windykatorzy z Koksztysa. To właściwie kancelaria prawna, ale mają też windykatorów terenowych, więc jak mi klient nie płaci za fakturę, to oddaję sprawę do nich i po krzyku. Trzy razy mi pomogli odzyskać pieniądze i za każdym razem zajęło im to mniej niż miesiąc.
baron

Postprzez Dłżnik.pl » Śr sie 13, 2014 5:21 am

Gość napisał(a):Szwacinski chwalony ale przez wierzycieli bo cham wielki dla dlużników.
Szwaciński Janusz zadaje się z szarą strefą poznańską więc skuteczny ale czy tak powinno wyglądać Polskie Prawo?. Wysługuje się swoimi pachołkami a sam zbiera śmietankę.
Dłżnik.pl

Postprzez koza87 » Pn sie 18, 2014 10:37 am

ja się zgadzam z piotrkazor, rejestry są pożyteczne.
koza87

Postprzez julia5 » Pn wrz 01, 2014 1:32 pm

Popieram. Korzystam często z usług firmy windykacyjnej- Ancora Finanse, ponieważ klienci często nie uiszczają opłat za towary. Więc po prostu sprzedaj wierzytelności a windykator wyegzekwuje pieniądze, które jest ci winny dłużnik.
julia5

Postprzez paula_ » Śr paź 15, 2014 9:57 am

Albo firma windykacyjna albo sam wysyłasz wezwanie do zapłaty, a potem ewentualnie do jakiegoś biura informacji gospodarczej, czyli do rejestru dłużników
paula_

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Windykacja forum