Gdy dzwonią z banków ,odwiedzają nas windykatorzy i ciąży nad nami widmo komornika

Gdy dzwonią z banków ,odwiedzają nas windykatorzy i ciąży nad nami widmo komornika

Postprzez Georg » Śr wrz 05, 2012 11:49 am

Z własnego doświadczenia wiem a jest ono naprawdę nie małe bo sam to przerabiałem. 40% naszego zadłużenia powstało już gdy trzeba było zaprzestać zadłużania...no ale kto tego przestrzega gdy dzwonią z windykacji a kolejne terminy płacenia rat zaczynają się pokrywać. Wtedy to trzeba było rozmawiać z bankami i pisać pisma ...bo byliśmy wstanie jeszcze płacić raty nie mieliśmy przeterminowanych należności i można było uzyskać konsolidacje lub restrukturyzacje.Można było też zlecić to dobremu doradcy .....a dziś??.Dochód 1200 zł..zobowiązania 4200,zajęta hipoteka albo jej brak...banki naciskają straszą ,Provident i Profi kredyt wysyła windykatora...rachunki i monity zasypują nam skrzynkę pocztową a my nie mamy na gaz i światło.Sprzedajemy ostatnie dobra by zapłacić szemranym "firmom" i "doradcom" którzy obiecują nam doskonałe pożyczki i kredyty...Wierzcie mi, WIEM JAK CZŁOWIEK SIĘ CZUJE GDY BRAKUJE MU ŚRODKÓW. Gdy dzwonią z banków ,odwiedzają nas windykatorzy i ciąży nad nami widmo komornika.Nikogo tu nie mam zamiaru umoralniać albo ganić....Pisze bo jak by na to nie patrzeć sam jestem w podobnej sytuacji.Z tym że ja mam hipotekę ,mam dochody ,mogę zdobyć dodatkowe środki na utrzymanie .Ale nadal stoję wobec bezradności jak jest brak zdolności kredytowej.Mojej sprawy tez nie podejmie się żaden bank czy doradca.Jedyną szansą dla mnie jest konsolidacja pod hipotekę ale przed tym zmniejszenie zadłużenia albo restrukturyzacja kredytów, co czynie .Propozycje pożyczek od prywatnych inwestorów są tak kuriozalne ze trzeba by było mieć głębokie upośledzenie by coś takiego podpisywać lub się w to angażować.Z drugiej strony rozumie inwestora który chce zainwestować np 50 tys w kogoś kto jest zadłużony po uszy ,nie płaci rat,ma na plecach komornika i szuka pożyczki na oddalenie egzekucji.Wrócę jeszcze do tych 'wolontariuszy' rodzaju "SKARBIEC, POŻYCZKA POLSKA" itp.
Ci nie muszą się bać ich inwestycje są nie zagrożone a dochody tak wysokie by mieć gest i pożyczyć na głoszonych warunkach komuś ze stu ubiegających się o pożyczkę a kto już zapłacił od 1000 do 3000 zł.A swoją drogą dziwie się że POŻYCZKA POLSKA nie losuje z pośród ubiegających się o pożyczkę .Przynajmniej to by było jakąś gwarancją ..Wszak w LOTTO też nie każdy wygrywa a płacić za los musi.Oj losie losie,nie koniecznie totalizatora.
Georg

Powrót do Windykacja forum