Firmy windykacyjne nie maja w zasadzie żadnych praw, liczę sie tylko z komornikiem

Firmy windykacyjne nie maja w zasadzie żadnych praw, liczę sie tylko z komornikiem

Postprzez tyska » Pt wrz 07, 2012 8:56 pm

cd. liczę sie z tym że już nigdy byc może nic na siebie nie będę mogła mieć, ale za to żyję, bo co wam z tego że się zażynacie, nie śpicie po nocach, macie różne głupie myśli, czy ktoś z nas pomyslał ile nam zostało tego życia ? nie szkoda go jednak ? mimo wszystko ? Stara nie jestem , mam tylko 30 lat, ale czy ktoś da mi gwarancję na życie ?, na zdrowie ? nie nikt mi tego nie da !, dlatego musiałam wyluzować, bo moi drodzy pomyślcie, że mamy rodziny, bliskich, dzieci, dla nich to my jestesmy najwazniejsi i nasze zdrowie, i czy warto sie wykańczać ( bo stres niszczy cały organizm), czy warto przez banki ? przez kredyty ? Dzis jestem już innym człowiekiem, zmieniłam numery telefonów, banki sie do mnie nie dodzwonię, gdyz nikt nie ma prawa mnie nękać, a jesli już jakiś windykator się dodzwoni to mówię że to pomyłka więcej juz raczej nie dzwoni, ogólnie firmy windykacyjne dla mnie nie istnieją, bo one nie maja w zasadzie żadnych praw, liczę sie tylko z komornikiem, ale ten nie dzwoni tylko wysyła pismo. Mam działalność zarabiam około 10 tys miesięcznie, ktos powie że to dużo, owszem dużo, ale cóż z tego jak moje raty to było 12 tys miesięcznie, a gdzie tu zus, czynsz, jedzienie itp. Teraz mam wyliczone 7-8 tys które przeznaczam na raty i komorników, jak wspomniałam wcześniej reszty narazie nie płacę. Nie martwie sie tym co będzie kiedyś, bo niewiem czy ja będę kiedyś...., niewiem nawet czy będę jutro, dlatego szkoda życia. Nie piszcie mi tylko że trzeba mieć taki charakter, że trzeba byc optymista aby tak mysleć, nie gratulujcie mi, bo mnie to ksoztowało 200 tys, gdybym wczesniej, dwa lata wczesniej, pomyślała tak jak dziś, moje życie byłoby o wiele bardziej prostsze, ale ciesze się z tego że nie czekałam kolejnych dwóch lat, bo być może już by mnie na tym świecie nie było....
tyska

Re: Firmy windykacyjne nie maja w zasadzie żadnych praw, liczę sie tylko z komornikiem

Postprzez agula » Pt wrz 07, 2012 8:59 pm

a co z domem niezlicytowal cie jeszczemam podobna sytuacje ale mniejsze zarobki komornik jeden za drugim :cry: kiedys mnie wywala chociasz rate za dom płace narazie ok
agula

Re: Firmy windykacyjne nie maja w zasadzie żadnych praw, liczę sie tylko z komornikiem

Postprzez zyciebez » Pt wrz 07, 2012 9:00 pm

przeszłam to samo co Ty, tyle że żyję z tym dłużej i niestety nie mam krewnych, na których mogę wziąć kredyt. Wiem też, że zupełnie niepotrzebnie stałam się wrakiem człowieka.
Pamiętaj jednak, że osób takich jak my - własna firma, wyuczona operatywność itp, nie jest tu dużo. Moim zdaniem potrzebne jest doradztwo, pomoc, dla każdego. Ja swoje doświadczenie już mam, zdarza mi się, że coś doradzę pomogę innym, ale to są czasem takie tragedie, że dziwię się, że nadal nie ma tu pomocy państwa.
zyciebez

Powrót do Windykacja forum