Do załamania doprowadzają mnie wizyty panów z firm windykacyjnych

Do załamania doprowadzają mnie wizyty panów z firm windykacyjnych

Postprzez astorek » Pt sie 31, 2012 11:49 am

Trzymaj się, musi się wszystko ułożyć, ale sytuacja nie do pozazdroszczenia. Podziwiam Wasze stalowe nerwy. Ja już nie wytrzymumę, a nie mam chyba aż tak tragicznej sytuacji. Mnie do załamania doprowadzają juz wizyty panów z firm windykacyjnych, a jakby się taki sztab pojawił to chyba na miejscu bym zeszła...

A muszę Ci napisać, że od dłuższego czasu mózg gotuje mi się od myślenia jak z tego wyjść. Oprócz pracy na etacie, na zlecenie pracuje dla agencji reklamowej. Teraz starm się o dotację na założenie małej poligrafii, a oprócz tego pracuje nad serwisami internetowymi, mając nadzieję że w przyszłości przyniesie to w końcu kasę. Ale nie mogę tego wszystkiego robić na spokoju, bo moja psychika nie wytrzymuje tego ciągłego braku kasy na kolejne raty, a jeszcze znajomi pukaja po swoje.......

Ale uśmiałm się bo mi do głowy przyszedł ten sam pomysł co Tobie. Powiedziałam sobie jak z tego wyjdę to napiszę książkę - jak się ustrzec przed taką sytuację, jak do niej ne dopuścić, a jeśli się komuś zdarzy to jak z tego wyjść.. a do tego portla internetowy z radami dla dłużników - portla społecznościowy, ale na książce to kosimy kasę, nie ?

Trochę się rozładowałam emocjonalnie pisząc tego posta, bo dzisiaj mam totalnego doła.....

Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia
astorek

Re: Do załamania doprowadzają mnie wizyty panów z firm windykacyjnych

Postprzez sylwia » Pt sie 31, 2012 11:50 am

o...to moze wspólnie ksiązkę napiszemy :lol: A Twoją pracowitość bardzo podziwiam, jesteś NIESAMOWITA, w takich okolicznościach, w których nie jeden człowiek by się załamał, TY masz inicjatywę :shock:
,wielkie brawa , tak trzymaj, w działaniu jest nadzieja,ale to wiesz ,trzyma za Ciebie kciuki,bardzo mocno i wiesz co...bardzo często myślę ciepło z całego serducha życząc abyś wyszła z tego szamba 8)
A ja dzisiaj mam doła, pewnie dlatego ze czekam jak na szpilkach na odpowiedż z banku, jutro minie 3 tyg jak czekam, więc zapewne odpowiedż jest "w drodze" tylko ..jaka... :roll:
sylwia

Postprzez zzalewska » Pt paź 17, 2014 6:41 am

WSPÓŁ-czuję, naprawdę... Ja mam trochę podobną sytuację, bo zadłużyłam się przez stratę pracy męża. Na początku myśleliśmy, że jakoś się ułoży, ale wiadomo jak to w Polsce jest , nie tak łatwo znaleźć spowrotem zatrudnienie :( no i jedna chwilówka za drugą, długi rosły... I tak, dostaliśmy list od KRUKa, nie wiem co z tym zrobić... W dni takie jak ten naprawdę tracę nadzieję, że kiedyś się tego pozbędziemy.... Ale życzę powodzenia dla Was, na pewno się jakoś ułoży!

---------------------
http://splac-dlugi.pl/
zzalewska

Postprzez kredytpolska » N gru 14, 2014 1:20 pm

kredytpolska napisał(a):Wszystkiego można uniknąć jeżeli zacznie się dzialać odpowiednio wcześnie!

Chowanie głowy w piasek i unikanie najpierw windykatorów a później w konsekwencji komornika nie ma sensu i powoduje niepotrzebne kumulowanie się kosztów,które są doliczane do bazowego zadłużenia.

Możesz przeczytać jak można wyjść z długów na tej stronie: http://www.kredytpolska.net/artykuly/jak-wyjsc-z-dlugow-z-petli-kredytowej.html
Portal Finansowy Kredytpolska.net
kredytpolska

Postprzez ulicafinansowa.pl » Pn cze 22, 2015 7:06 am

niestety trzeba płacić za swoją nieodpowiedzialność. zamiast się żalić nad sobą trzeba poszukać dodatkowej pracy i spłacać te kredyty.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postprzez Włodek » Pn lis 16, 2015 9:22 am

Wizyty może składać wyłącznie komornik sądowy!/zob.Odpowiedź na interpelację poselską Ministra Sprawiedlwości w sprawie nielegalnych działań firm windykacyjnych i działów windykacji banków./Podczas takiej wizyty można zadzwonić na nr.112 i panowie windykatorzy będą mieli bezpłatną "przejażdżkę"do miejsca odosobnienia.Firmy windykacyjne działają tylko dlatego,że Polacy mają znikomą świadomość swoich praw i uprawnień organów egzekucyjnych,którymi są wyłącznie komornicy sądowi mający wykształcenie prawnicze.Podczas mojej rozprawy z firmą windykacyjną BEST z którą wygrałem w Sądzie Apelacyjnym stawili się windykatorzy,którzy z zawodu są kierowcami.Nic nie mam przeciwko kierowcom ale niech każdy robi swoje. :D :mrgreen: :lol:
Włodek

Powrót do Windykacja forum