Pomoc na forum osob zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej

Pomoc na forum osob zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej

Postprzez epsik » Śr wrz 05, 2012 9:59 pm

Jestem na tym forum od niedawna, ale chyba było bezcelowym rejestrowanie się, gdyż wiadomo, że nikt nie udzieli nikomu pomocy w trudnej sytuacji finansowej. Ja osobiście do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej pomocy, a tylko oferty bez pokrycia. Fakt, jestem w bardzo trudnej sytuacji. Musiałabym zdobyć chociażby 50 tys. zł, abym mogła na bieżąco wyjść z długów i pomyśleć co dalej. Wiadomo, że każdy w potrzebie chwyta się przysłowiowej brzytwy. Jestem już tak zdesperowana, że nic innego mi nie pozostało jak tylko to jedyne najgorsze wyjście.
epsik

Re: Pomoc na forum osob zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej

Postprzez konrado » Śr wrz 05, 2012 10:00 pm

a myślisz że jak zarejestrujesz się na innym forum to ktoś pomoże ???? tak masz racje jeśli ktoś ma bardzo trudną sytuację to nikt nie pomoże ( a na pewno nie pomoc finansową , typu kredyt lub pożyczka ) ewentualnie można coś doradzić
konrado

Postprzez edytka » Śr wrz 05, 2012 10:00 pm

Oby tylko nie o sz u s tó w i naciągaczy :evil:
edytka

Postprzez epsi » Śr wrz 05, 2012 10:01 pm

Dzięki za wypowiedź. Nie mam złudzeń co do bezcelowości swojego działania, ale zawsze jak sie z kimś podzieliisz smutkami, to samej ci lżej.
epsi

Postprzez konrado » Śr wrz 05, 2012 10:03 pm

czytałem Twoje posty, próbowałaś w ogóle restrukturyzacji w którymś kredycie ?
konrado

Postprzez epsi » Śr wrz 05, 2012 10:03 pm

Witam. Oczywiście, że tak. W tym celu jak już pisałam wcześniej wysłałam zgłoszenie do firmy CONNECT ( chyba źle napisałam) i oczywiście zaproponowali dla mnie restrukturyzację, która ( przy mojej laickiej wiedzy na ten temat) polegała na tym, że wysłano do Banków wnioski w moim imieniu ( poinformowana zostałam, że będą rozmawiać z Bankami ), a w konsekwencji to Banki do mnie wydzwaniały, co ja na to. Zapłaciłam tej firmie 500 zł. Po rozmowie telefonicznej kiedy powiedziałam, że sama bym takie wnioski wysłała i kosztowałoby mnie to nie 500, a może 50 zł odpowiedziano mi, że taką usługę zamówiłam, a jeżeli się z tym nie zgadzam to wysłali mnie do działu reklamacji. Na tym zakończyłam z nimi współpracę. Oczywiście odpowiedzi od Banków nie otrzymałam.
epsi

Postprzez Seweryn » Cz sie 01, 2013 7:50 pm

Chcesz otrzymać błyskawiczną pożyczkę nawet do 10,000 zł? Wejdź na stronę wypelnij-wniosek.pl i wyślij formularz. Decyzja kredytowa w 5 minut! Następnie skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby omówić szczegóły pożyczki i pieniądze zostaną przelane prosto na Twoje konto bankowe.

Mnóstwo zadowolonych klientów - sprawdź opinie na innych forach finansowych. Zapraszamy - pożyczki bez zbędnych formalności.
TUK.pl - sprawdzone i wiarygodne oferty pożyczkowe
Seweryn

Postprzez JUSTYNAZOSIA » Cz sie 22, 2013 6:37 pm

Mamy to znaczy ja mój mąż córka i zięć duże długi i komorników na głowie potrzebujemy pomocy najlepiej połączenia długów w jeden i płacenia jednej raty
JUSTYNAZOSIA

Postprzez Zbigniew45 » Pn wrz 23, 2013 9:22 pm

tylko ze jedna rata wieksze odsetki no i moze okazac sie ze w gratisie bedziecie musieli placic extra odsetek wiecej.
jestescie gotowi?

http://kredyt24.info
Zbigniew45

Postprzez Help Direct » Śr paź 16, 2013 9:40 pm

witam,

Zapraszam do kontaktu. Postaram się pomóc - sam jestem w trudnej sytuacji ale jakoś sobie radzę...

Proszę o smsa na nr 791 232422 - o treści Zadłużony - zadzwonię i porozmawiamy

pozdrawiam
Help Direct

Następna strona

Powrót do Pomoc zadłużonym forum