Pomoc na forum osob zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej

Re: Pomoc na forum osob zadłużonym w trudnej sytuacji finansowej

Postprzez ulicafinansowa.pl » Cz cze 25, 2015 7:37 am

Praca jest najlepszą pomocą dla osoby zadłużonej, żadne konsolidacje czy kolejne pożyczki nie wyciągną Cię z długów. Jedynie zarabiając pieniądze i systematycznie spłacając dług można jakoś dać sobie radę.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postprzez Finansowa » Cz cze 25, 2015 8:29 am

Zadłużonym osobom ostatnio pomaga Michał Szafrański. Założył specjalny kurs video, w którym pomaga osobom wychodzić z długów.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.forum-zadluzonych.pl
Finansowa

Postprzez Dżoana123 » Pn kwi 25, 2016 9:10 am

Rozumiem, że wiele osob nie widzi już innego wyjścia i bierze kredyt na kredyt, ale ja jednak staram się unikac jak ognia kolejnych pozyczek. Nie wiem, może to moje prywatne zdanie, ale jak mysle o pożyczaniu kolejnych pieniedzy, to jakos sciska mnie w dolku. Z mezem wymyslilismy, ze będziemy możliwie dużo oszczedzac, dorabiać i z tego jakos spłacać nasze zobowiazania. Nie powiem, mamy ich sporo i są dużym obciążeniem dla naszego budżetu, ale dzięki dobrej organizacji (na pewno lepszej niż kiedy zaciagalismy te wszystkie kredyty) i samodyscyplinie jakos to u nas działa. Boje się, co będzie, jak któres z nas zachoruje albo będzie trzeba sfinansować jakiś większy wydatek, ale staram się oddalać od siebie takie czarne myśli. Z wyteskieniem wyczekuje dnia, kiedy (https://erif.pl/) biuro informacji gospodarczej wreszcie usunie informacje o naszych długach, bo jest mi z ich powodu zwyczajnie wstyd. Wszystkim w podobnej sytuacji życzę wytrwałości i tego, aby starali się dojrzeć to światełko w tunelu
Dżoana123

Postprzez kredytinka » Pn lut 12, 2018 1:25 pm

Zwiększenie dochodów to jedno. Myślę jednak, że czasami konsolidacja też sporo ułatwia.
kredytinka

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc zadłużonym forum