Pomoc finansowa zadłużona firma

Pomoc finansowa zadłużona firma

Postprzez leszek » Śr wrz 05, 2012 11:46 am

Prośba o pomoc.

Witam, posiadam firmę od 6 m-cy, mam 24 lata. Firma zaczeła generować dobry dochod ale przestój przez święta sprawił że obecnie potrzebuje 15 tysięcy aby dalej móc działać. Problem w tym że chciałem dostać kredyt odnawialny w mBanku ale powiedzieli mi że nie bo przy spłacie karty spóźniłem się kiedyś. Rozumiem przez to że w BIK moja historia jest tym obciążona. Próbowałem w Gettin ale tam firma ma mieć do 6 mcy a jeśli ma powyżej to ja muszę mieć 25 lat. Inne banki w których byłem wymagają 12 albo 24 mcy.
Macie jakieś rady?
please
leszek

Re: Pomoc finansowa zadłużona firma

Postprzez doradzam » Śr wrz 05, 2012 11:50 am

Witam,
będziesz mieć poręczyciela powyżej 30 roku życia? jak duże było opóźnienie w spłacie karty kredytowej?
Pozdrawiam
doradzam

Postprzez leszek » Śr wrz 05, 2012 11:51 am

Poręczyciela ciężko będzie załatwić. Opóźnienie w spłacie karty 2 tygodnie było. Zastanawiam się czy jakiś bank wogóle rozważyłby możliwość kredytu, nie biorąc pod uwagę BIKu tylko np przychody i wydatki firmy? Przychód był trochę ponad 52 tys co za tym idzie nie jest tak źle, biorąc pod uwagę że pieniądze zaczeły spływać w październiku.
Nie wiem co mam z tym zrobić, bo widzę swoją sytuację i wiem żę przestój spowodowany świetami i potem problemem z wyjazdem jest powodem tego i wiem że gdybym teraz te pieniądze dostał to bez problemu by wszystko działało.
leszek

Postprzez doradzam » Śr wrz 05, 2012 12:29 pm

2 tygodnie to nie negatywny bik.

Zabezpieczenie w postaci auta?
doradzam

Postprzez leszek » Śr wrz 05, 2012 12:29 pm

czyli jednak biku moze nie mam negatywnego, tak mi mbank powiedzial, ktorego jestem klinetem z limitem kredytowym 5900. Jestem w trakcie studiow, więc o samochodzie nie ma mowy. Całą kasę włożyłem w firmę.
leszek

Powrót do Pomoc zadłużonym forum