Nie mogę sobie poradzić z opłatami i długami, boję się, że wywalą nas z mieszkania

Nie mogę sobie poradzić z opłatami i długami, boję się, że wywalą nas z mieszkania

Postprzez sabcia » Pn wrz 03, 2012 12:07 pm

Błagam kogoś, kto może mi pomóc w wyjściu z kryzysowej sytuacji, gdyż jestem u kresu załamania, nie mogę sobie poradzić z opłatami i długami, boję się, że wywalą nas z mieszkania (własnościowe) i boję się,że stracę męża i dzieci. Pod zastaw pożyczki postawimy z mężem własne mieszkanie!
BŁAGAM O POMOC!!!
sabcia

Re: Nie mogę sobie poradzić z opłatami i długami, boję się, że wywalą nas z mieszkania

Postprzez kermit » Pn wrz 03, 2012 12:07 pm

Witam. Jeśli mogę pomóc proszę pisać czy się coś zmieniło w danej sytuacji myślę że pomogę.
kermit

Re: Nie mogę sobie poradzić z opłatami i długami, boję się, że wywalą nas z mieszkania

Postprzez piotrex » Pn wrz 03, 2012 12:10 pm

Pytanie brzmi:Jeśli ktoś Państwu w ogóle pożyczy,to czy zmieni to coś w Państwa sytuacji?
Nie sądzę mówiąc szczerze.Prawda jest taka,że kolejnym kredytem dziury nie załatasz,a jak już nie masz zdolności kredytowej to jej nie masz i tyle.I prosze nie wierzyć w bajki i cudowne obietnice kogoś kto obiecuje następny,jeszcze większy kredyt na spłatę tych co już Państwo mają.

Powiem więcej.Czy nie sądzą Państwo że tego większego też nie będą Państwo spłacać,skoro nie obsługujecie Państwo tych co już macie?
A jak robicie zakupy?
A jakie macie dochody?
A ktoś z Państwa próbował w ogóle negocjować z Bankami?

Nie sądzę,bo strach przerósł i sparaliżował wielu moich klientów.
Pozdrawiam
piotrex

Powrót do Pomoc zadłużonym forum