Mam długi w trzech bankach - proszę o pomoc

Mam długi w trzech bankach - proszę o pomoc

Postprzez zenia » Cz sie 30, 2012 1:03 pm

Witam. Mam ok.190 000 zł. długu w trzech bankach(w tym kredyt hipoteczny). Mieciąc styczeń jest pierwszym miesiącem kiedy nie zapłaciłem rat kredytów.Przez okres 5 lat spłacam kredyt hipoteczny regularnie i będę spłacać ponieważ w tej chwili stać mnie tylko na spłatę jednego kredytu. Pozostałe kredyty samochodowe spłacałem przez 3,5 i 4 lata regularnie. Samochody były wzięte do prowadzenia działalności gospodarczej ale ten rok skończyłem z dużą stratą i musiałem działalność zlikwidować.Nie wiem co mam robić. Próby znalezienia pracy do tej pory były bezskuteczne.Czytam na forum o rozmowach z bankami ale nie wiem co w mojej sytuacji mogę zaproponować bankom ponieważ nie mam zdolności kredytowej. Proszę o radę co mam robić.
zenia

Re: Mam długi w trzech bankach - proszę o pomoc

Postprzez mgielka » Cz sie 30, 2012 1:04 pm

spróbuj przez firmę negocjacyjną ,właśnie się dowiedziałam ,że mogą wynegocjować nawet zawieszenie kredytu.Jutro idę na rozmowę jak coś się dowiem konkretnego to napiszę
mgielka

Postprzez Człowiek » Cz lut 20, 2014 1:29 pm

Taka sytuacja dotyka coraz większą liczbę osób.
http://stowarzyszenieoz.manifo.com/
Człowiek

Postprzez lolek » Pn wrz 15, 2014 12:57 pm

spróbuj wziąść pozyczkę na pozyczki-bez-bik.pl, spłacić zadłuzenie i płacić jedna mniejszą ratę.
lolek

Powrót do Pomoc zadłużonym forum