Jestem z mężem w bik i całe nasze dochody idą na kredyty

Jestem z mężem w bik i całe nasze dochody idą na kredyty

Postprzez kajka » Pt wrz 07, 2012 10:24 pm

Od wielu miesięcy borykam się z takim problemem jak większosc zadluzonych jestem z mężem w bik i całe nasze dochody idą na kredyty (jeszcze nie mamy komornika i wypowiedzianych) na jedzenie już nie ma dlatego są też poślizgi bo jeść trzeba. Po hipotekę też staraliśmy się skoki też odmówiły to jest jakaś masakra
kajka

Re: Jestem z mężem w bik i całe nasze dochody idą na kredyty

Postprzez Seweryn » Cz wrz 26, 2013 4:30 pm

hmm całe dochody idą na kredyty to dziwne, że banki udzieliły Wam w takiej sytuacji aż tyle zobowiązań, bo według prawa bankowego rata kredytu nie może przekraczać połowy wynagrodzenia, żeby właśnie została jakaś kwota na życie. Więc pewnie macie sporo pożyczek prywatnych. Jeśli nie macie komornika i negatywnych wpisów w BIK ani opóźnień większych niż 60 dni to dziwne, że mimo posiadania hipoteki nikt nie chce Wam udzielić np. konsolidacji. Coś tu nie gra;] czy na pewno napisałas wszystko tak jak wygląda w rzeczywistości? A może sama do końca nie wiesz jak wygląda Wasza historia w BIk?
TUK.pl - sprawdzone i wiarygodne oferty pożyczkowe
Seweryn

Postprzez Zaken » Śr paź 30, 2013 7:24 pm

Ale czemu staracie się brać kolejne pożyczki zamiast dogadać się jakoś z bankiem ?Jeśli sami nie potraficie to oni wam pomogą http://centrumdluznika.pl/ Mi pomogli a tez byłem w beznadziejnej sytuacji. Dzięki nim wynegocjowaliśmy takie raty,które pozwoliły mi spokojnie spłacać dług i żyć.
Zaken

Postprzez lolek » Pn wrz 22, 2014 9:19 am

jeśli chodzi o zadłuzenie moze lepiej pomyśleć o pozyczce prywatnej na spłatę zaległości i posiadanie jednej raty, ja polecam ze swojego doświadczenia portal pozyczki-bez-bik.pl, tam można sobie rozłożyć kwotę na ile się chce i samemu można wybrać oprocentowanie, takze może tu spróbuj. Pozdrawiam.
lolek

Postprzez asofiery7 » Cz paź 16, 2014 7:09 am

to może kredyt konsolidacyjny albo chwilowe zawieszenie spłaty albo dogadanie się z bankiem na rozłożenie na niższe raty, a w biku jest każdy, kto ma kredyt, niezależnie, czy ma długi, czy nie
asofiery7

Postprzez pino » Śr wrz 21, 2016 9:18 am

Nie kombinujcie. Jak tutaj doradzili - spróbujcie dogadać się z bankami, im powinno zależeć na spłacie. Albo weźcie pożyczkę w np. firmie Janvest i spłaćcie wszystkie zobowiązania, a potem na spokojnie spłacajcie już to z Janvestu.
pino

Postprzez Alicja » Śr sty 25, 2017 10:04 am

Najlepiej chyba byłoby skorzystać z jakiegoś doradztwa finansowego. Raczej nie da się normalnie żyć, gdy większość pieniędzy idzie na spłatę kredytu.
Alicja

Postprzez kredytinka » Pn lut 12, 2018 1:22 pm

Moim zdaniem warto iść do banku. Być może zmniejszą wysokość rat, ale wydłużą czas spłaty.
kredytinka

Powrót do Pomoc zadłużonym forum