Jestem mocno zadłużony - nie mam sił na dalsze życie

Jestem mocno zadłużony - nie mam sił na dalsze życie

Postprzez brakszans » Pt wrz 07, 2012 10:07 am

brak szans na normalne zycie

Witam,
Piszę gdyż już nie widzę szans na normalne życie i wyjście z zadłużenia. Nie mam nawet 30 lat a życie już zrujnowane, bez szans na normalne życie z rodziną i małym dzieckiem ( które nie ma nawet roku).
Przez swoją głupotę wpadłem w hazard i przegrałem ponad 200 tyś na zakładach sportowych. Zadłużałem się z kredytu na kredyt aż pętla się zacisnęła, postanowiłem się do wszystkiego przyznać. Dla rodziny wiadomość o moich zobowiązaniach była szokiem. Małżonka rok po ślubie nie potrafiła mi tego wybaczyć. Z nałogiem walczę już na specjalnych terapiach, wspiera mnie rodzina, ale niestety banki nie dają mi żyć. Mam około 5 tyś rat do zapłaty co miesiąc, kapitał do spłaty łącznie ponad 217 tyś.
Nie posiadam majątku (hipoteki) banki nie udzielą mi kredytu hipotecznego na spłatę tego zadłużenia, na dodatek miałem opóźnienia i mam negatywny BIK.
Nigdzie nie ma znaczenia iż ja naprawdę chcę normalnie żyć, przez jeden błąd muszę płacić do końca mojego życia ?, strasznie na tym cierpi moja rodzina, która nie jest niczemu winna. Zrujnowałem dzieciństwo mojego dziecku ? Nie wiem już co mam robić, nie mam sił na dalsze życie.
Idealnym rozwiązaniem byłaby spłata wszystkich zobowiązań i zamiana tego w 1 kredyt, wydłużenie na długi okres spłaty aby rata pozwalała no normalne życie.
Niestety żaden Bank się na to nie zgodzi, nie mam hipoteki, poręczyciela etc?nikt mi nie użyczy domu ? . Niestety dla instytucji liczą się tylko suche kryteria i liczby. Paradoksalnie pracuje w banku jako dyrektor oddziału, moje zarobki wynoszą obecnie około 3500. Nie starcza to nawet na zapłatę rat.
Nie wiem już co mam robić? Moje życie straciło sens?nie umiem się cieszyć zwykłymi rzeczami?
Czy ktokolwiek jest mi w stanie pomóc? Pewnie wiele jest takich ludzi?
Jak mogę uczciwie wyjść z tych zobowiązań? Tak bardzo bym chciał mieć czystą tablicę ? Ta wiadomość i tak nie ma sensu mimo iż jest wołaniem o pomoc?to już chyba akt desperacji.
Kto da mi szanse na nowe życie?
Pozdrawiam ?
Nieszczęśliwy człowiek
brakszans

Re: Jestem mocno zadłużony - nie mam sił na dalsze życie

Postprzez Aneczka » Pt wrz 07, 2012 10:09 am

Nie jesteś sam w tej sytuacji najlepiej będzie jak napiszesz cos więcej ile i w jakich bankach masz te zadłużenia i na jak długo a napewno znajdzie sie ktos kto doradzi co z tym zrobić.
Aneczka

Postprzez edytka » Pt wrz 07, 2012 10:09 am

:wink: Pan pracując w banku jako :shock: dyrektor oddziału i nie wie co robić :mrgreen:

ale dobry pic to połowa sukcesu .
edytka

Postprzez pytanko » Pt wrz 07, 2012 10:10 am

Dyrektor oddziału w banku zarabia 3500 :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock:
pytanko

Postprzez edytka » Pt wrz 07, 2012 10:10 am

Może to tylko netto bez premii uznaniowej :mrgreen:
edytka

Postprzez dorka » Pt wrz 07, 2012 10:11 am

A Wy wszyscy myślicie, że ile zarabia dyrektor banku :?: :?: :?: U mnie w dużym oddziale w mieście zarabia 5 tys. Wszystko zależy od banku..........A Ja ile miałam po 11 latach pracy ???Nie byłam dyrektorem ale wszyscy myślą, że jak się pracuje w banku to się zarabia z 6 tys., szkoda gadać. Odliczyłam paliwo, żłobek , przedszkole (wszystko co trzeba było aby móc pracować)i wyszło tak, że ci na kuroniówce mieli tyle samo nie zrywając sie co rano, nie odprowadzając dzieci do żłobków. Zawsze myślałam,że będzie coraz lepiej a tu dupa 8) To tylko kasa dla samej góry...., nie dla pionków. :evil:
dorka

Postprzez pytanko » Pt wrz 07, 2012 10:11 am

Może i kokosów nie ma ale zależy co kto rozumie przez kokosy :lol: 8) W 3,5 nie uwierzę, nie ma takiej fizycznej możliwości 8)
pytanko

Postprzez doradcak » Pt wrz 07, 2012 10:12 am

pytanko napisał(a):Dyrektor oddziału w banku zarabia 3500 :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock:

To uwierz, bo to prawda. Oczywiście nie mówię tutaj o największych placówkach banków, ale o tych normalnych... stawki zaczynają się od ok 2500 zł + premie za sprzedaż... a w tych czasach 80% planu ciężko zrobić.. nawet w Bankach..
doradcak

Postprzez Morfee » Pn lis 04, 2013 1:09 am

Przede wszystkim się nie poddawaj, z każdej sytuacji jest wyjście. bardzo proszę skontaktuj się z nami http://centrumdluznika.pl/ pomożemy Ci porozumieć się z bankami, obniżyć raty tak abyś mógł je spłacać i mógł przeżyć. Poradzimy sobie z tym wspólnie.
Morfee

Postprzez Gość » Pn lis 04, 2013 9:08 am

brakszans napisał(a):brak szans na normalne zycie ... Czy ktokolwiek jest mi w stanie pomóc? ...

Witam, wyślij sms "praca" 509 510 998, może akurat moja propozycja okaże się pomocna.
Gość

Następna strona

Powrót do Pomoc zadłużonym forum