Firma Rafaxa pomoc zadłużonym - opinie?

Firma Rafaxa pomoc zadłużonym - opinie?

Postprzez kasia » Pt sie 31, 2012 12:24 pm

Witam ,jestem tu nowa ,mam pytanie ,czy korzystał ktos z usług,,rafaxa,, znalazłam oferte w internecie i chciałabym sie czegos dowiedziec na temat ich usług.
kasia

Re: Firma Rafaxa pomoc zadłużonym - opinie?

Postprzez kamello » Pt sie 31, 2012 12:26 pm

a jakie świadczy usługi rafaxa ?
kamello

Postprzez kasia » Pt sie 31, 2012 12:26 pm

Finansowe, jest podobno doradca kredytowym.
kasia

Postprzez kamello » Pt sie 31, 2012 12:27 pm

nie słyszałem ani słowa o nim może napisz jaki masz problem :twisted:
kamello

rafaxa opinia

Postprzez ankagd » Pt sie 31, 2012 12:40 pm

witam wszystkich serdecznie. Jeśli chodzi o rafaxę, to raczej nie pomogą, nie wiem, może komuś znaleźli odpowiedniego "inwestora", ale dla mnie pan szukał aż w Niemczech, bo wg niego żaden inwestor z Polski nie chciał udzielić mi kredytu, chociaż sytuacja, przynajmniej moim zdaniem nie była aż tak beznadziejna (zero zaległości i jeden kredyt windykowany przez komornika), no, ale cóż.. nie wiem jak pozostałym, wyrażam jedynie swoje zdanie, ja nie uzyskałam pomocy.. a 55,00 zł wpłaciłam.. a jednak.. Teraz jestem w stałym kontakcie z Doradcą_Kredytowym i tu muszę przyznać, że profesjonalna, fachowa i miła obsługa, jest tym czynnikiem, który sprawia, że można zaufać ludziom.. Dziękuję i naprawdę polecam..
ankagd

Postprzez doradca1111 » Pt lip 25, 2014 6:01 am

KREDYTTAK.PL.TL bez bik do100000zł zapraszamy masz pytania pisz poli1 @op.pl
doradca1111

Postprzez kredytpolska » N gru 14, 2014 1:28 pm

Jeżeli Sam sobie nie pomożesz nikt nie zrobi tego za Ciebie!

Działanie tych firm to fikcja!!! Żadna z nich nie zgodzi się na to by zapłacić prowizję po załatwieniu sprawy. Dla czego? Dla tego, że te sprawy są nie do załatwienia!
Każda z tych firm jest nastawiona nie na pomoc a na prowizję. W zamian wydrukują szablonowe pismo i wyślą do banków, co możesz zrobić sam za darmo!

Nie dawajcie się naciągać!

Przeczytajcie ciekawy artykuł na ten temat: http://www.kredytpolska.net/artykuly/czyszczenie-bik-stop-daj-sie-naciagnac.html
Portal Finansowy Kredytpolska.net
kredytpolska

Postprzez koza87 » Pt kwi 08, 2016 12:45 pm

Najlepszym rozwiązaniem wg mnie jest sprawdzenie przedsiębiorcy (https://www.infokonsument.pl/uslugi/sprawdz-przedsiebiorce/) w wiarygodnym źródle, oczywiście opinie ludzi, którzy mieli z kimś takim do czynienia już też są ważne ale dobrze będzie jeśli człowiek pozna sytuacje finansową firmy z którą chce współpracować. Inaczej można się nabrać na obietnice bez pokrycia jeśli firma ma problemy i sama jest zadłużona.
koza87

Powrót do Pomoc zadłużonym forum