czy za nie placenie kredytu mozna isc do wiezienia?

czy za nie placenie kredytu mozna isc do wiezienia?

Postprzez madzia2626 » Wt wrz 04, 2012 11:16 pm

Witam jestem tu nowa przegladalam posty ale wszystkiego nie jestem w stanie przeczytac. Tak jak kazdy mam problemy finansowe.Mam kredyt w fortis banku na ok 10 tys do tej pory placilam regularnie tj z listopadowa rata ale jest mi coraz ciezej mam dwojke dzieci synek ma 3 miesiace. Moj maz ma kilka kredytow pracuje ale jego zarobki sa takie ze nawet nie starcza mu na oplacenie wszystkich rat a gdzie jeszcze pieniadze na zycie. Teraz w listopadzie jego pensja wynosila 1024 zl. Maz zaczal chodzic po wszystkich bankach chcial wziazc kredyt konsolidacyjny ale w kazdym banku spotkal sie z odmowa. w koncu udal sie do "profi credit" po pozyczke aby mogl zaplacic listopadowe raty na ktore niestety braklo mu z pensji. Od poczatku na kazdym kroku podkreslalam ze to najgorsze z mozliwych rozwiazan. I takim sposobem do tych wszystkich zobowiazan finansowych doszla mojemu mezowi kolejna rata tj 96zl na 36 miesiecy za pozyczony tysiac. Zblizaja sie swieta a mi poprostu leb peka bo wiem ze juz sama swojej raty nie zaplace bo nawet nie bedzie co do ust wlozyc. Ja nie pracuje mam jedynie rente rodzinna na rodzenstwo bo jestem ich rodzina zastepcza i na ta tez rete bralam kredyt ale siostra i brat za niecaly rok osiagna pelnoletnosc i tak czy siak nie bede w stanie splacic kredytu do konca. Wiem ze gdybym mogla cofnac czas w zyciu by mnie w zadnym banku nikt nie zobaczyl ale niestety na takie myslenie juz o wiele za pozno. chcialam zapytac czy za nie placenie kredytu mozna isc do wiezienia? I jak to wszystko wyglada kiedy przestajemy placic dodam ze ja osobiscie nie mam nic co komornik moglby mi zabrac.
madzia2626

Re: czy za nie placenie kredytu mozna isc do wiezienia?

Postprzez kamello » Wt wrz 04, 2012 11:18 pm

nie , za zaprzestanie spłacania kredytu nie idzie się w Polsce do więzienia, na temat windykacji , komornika możesz poczytać w innych tematach , jest to w miarę dość dobrze opisane a Twoja sprawa jest prawie identyczna jak wielu osób na tym forum , pozdr
kamello

Re: czy za nie placenie kredytu mozna isc do wiezienia?

Postprzez DrHouse » Pt gru 20, 2013 2:51 pm

Mimo wszystko radzę szybko wyjaśnić sytuację i w miarę możliwości spłacać raty kredytu..
https://www.mini-credit.pl
DrHouse

Powrót do Pomoc zadłużonym forum