Jakaś gotówka na święta

Jakaś gotówka na święta

Postprzez Parano » N gru 07, 2014 8:03 pm

Szczerze mówiąc to przydałby mi się zastrzyk gotówki na świąteczną gorączkę. Rzecz w tym, że nie chcę brać pożyczki w banku. Ktoś jest mi w stanie doradzić jakąś firmę, która udziela pożyczek poza bankowo? Z góry dziękuję.
Parano

Re: Jakaś gotówka na święta

Postprzez kredytpolska » N gru 14, 2014 12:58 pm

Witaj,
Prawie 40 świątecznych ofert pożyczek pozabankowych, oraz ich ranking, w którym możesz porównać koszty, RRSO i inne parametry znajdziesz tutaj: http://www.kredytpolska.net/chwilowki-swiateczne/
Portal Finansowy Kredytpolska.net
kredytpolska

Postprzez Minutka » So gru 20, 2014 11:06 pm

Ja niedawno brałam kredyt w Aasa. Jest na ich stronie kalkulator, gdzie można sobie dokładnie samemu przeliczyć ratę i rozpisane są wszystkie koszta związane z pożyczką. Spodobało mi się u nich to wykładanie kawe na ławę dlatego na nich się zdecydowałam i mogę ich śmiało polecić.
Minutka

Postprzez Parano » N gru 21, 2014 12:12 pm

O aasa nie słyszałem. Poszukam sobie na ich stronie tego kalkulatora. A powiedz mi jak wygląda kwestia formalności u nich?
Parano

Postprzez Minutka » N gru 21, 2014 1:53 pm

Ja korzystałam z ich strony asakredyt.pl i tam sobie wszystko policzyłam, a raczej kalkulator policzył za mnie. Po prawej wtedy widać wszystkie koszta jakie są związane z kredytem. Fajna sprawa i jak dla mnie numer jeden. Chociaż to tylko moje zdanie i każde moze sobie sprawdzić zanim jakiekolwiek decyzje podejmie.
Minutka

Postprzez Rzecznik Aasa » Wt gru 30, 2014 10:17 pm

Parano napisał(a):O aasa nie słyszałem. Poszukam sobie na ich stronie tego kalkulatora. A powiedz mi jak wygląda kwestia formalności u nich?

Parano,

Jako Rzecznik Aasa obecny na forum, pozwolę sobie na odpowiedź dotyczącą wymogów koniecznych do uzyskania pożyczki.

Aby otrzymać pożyczkę w Aasa należy:
- mieścić się w przedziale wiekowym 20 - 80 lat
- mieć czystą historię w rejestrze dłużników
- mieszkać na stałe w Polsce
- posiadać stały dochód

Korzystając z okazji zachęcam Państwa do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa

Postprzez Finansowa » Pt sty 30, 2015 10:31 am

Wielu pożyczkodawców oferuje pożyczki za 0zł. Jeśli spłacisz w określonym terminie (najczęściej około 30 dni). Wydłużenie spłaty niestety kosztuje, ale i tak najlepiej skorzystać z ofert właśnie takich przedsiębiorstw. Prawdopodobnie jesteś już po takiej potrzebie, ale warto zostawić taką wiadomość dla przyszłych pożyczających.
Finansowa

Postprzez ulicafinansowa.pl » N mar 15, 2015 9:03 pm

możesz spróbować wziąć pożyczkę na kokosie bądź w jakiejś chwilówce.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postprzez storczynka » Wt lut 06, 2018 11:38 am

A nie lepiej mniejszy kredyt w banku? Tam oprocentowanie będzie jednak bardziej korzystne.
storczynka

Postprzez kredytinka » Pn lut 12, 2018 1:21 pm

Ale jak to na święta? A nie można ich po prostu skromniej obchodzić?
kredytinka

Powrót do Kredyty pozabankowe