Porównywarka finansowa

Porównywarka finansowa

Postprzez ewelina.k » Pn maja 19, 2014 8:44 am

Sprawdzcie sobie jakies dobre forum, a jeszcze lepiej porównywarke finansową. Mogę Wam polecic http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne macie to porównywarke finansową + forum, gdzie jest wiele wątków i tematów, przez co dopasujecie pytanie bezposrednio przez co uzyskacie szybką i konkretną odpowiedź. Sprawdźcie sobie bo myśle że to jest najlepsze rozwiązanie.
ewelina.k

Re: Porównywarka finansowa

Postprzez ulicafinansowa.pl » So mar 07, 2015 7:50 pm

Porównywarki finansowe są dobrym rozwiązaniem kiedy rozpoczyna się poszukiwania produktów finansowych, gdyż daje nam to ogólny pogląd na sytuację na rynku. Później powinno się dokładnie przyjrzeć kilku najbardziej odpowiadającym nam ofertom.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postprzez kredytinka » Pn lut 12, 2018 1:15 pm

To prawda. Porównywarki są dobre na początek. Potem należy samodzielnie podjąć decyzję lub zgłosić się do doradcy.
kredytinka

Postprzez storczynka » Wt lut 13, 2018 9:47 am

Plusem porównywarki jest to, że można na spokojnie przeanalizować warunku oferowane przez różne banki. Dlatego ja bym ich nie demonizowała.
storczynka

Postprzez kredytinka » Śr lut 14, 2018 12:57 pm

JA nie demonizuję. Sama korzystam. Jednak warto oprócz tego prosić o pomoc doradcę.
kredytinka

Powrót do Kredyty pod hipotekę forum