Bank Smart czas oczekiwania na kartę do Smart konta

Bank Smart czas oczekiwania na kartę do Smart konta

Postprzez basiula43 » Cz lip 23, 2015 12:32 pm

Chciałabym się dowiedzieć, jaki jest w Smart Bank czas oczekiwania na kartę płatniczą i po drugie, w jaki sposób mogę zablokować funkcję zbliżeniową? Czy ta karta jest darmowa bezwarunkowo?
Prosze o opinie
basiula43

Re: Bank Smart czas oczekiwania na kartę do Smart konta

Postprzez ulicafinansowa.pl » Pt lip 24, 2015 7:11 am

Karta jest darmowa bezwarunkowo, terminy oczekiwania są różne. Spokojnie z tymi pytaniami mogłeś zadzwonić na infolinię i zajęło by CI to mniej czasu niż pisanie na forum.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

kiedy karta do konta bank smart

Postprzez Sylwia79 » Śr wrz 16, 2015 1:36 pm

Poszukaj google jest kilka takich tematow w sieci:
http://www.budowa-info.pl/finanse-i-pra ... tml#p15548
http://www.via.com.pl/w/smart-bank-kied ... karte.606/
O wydanie karty można wnioskować jednocześnie z założeniem konta albo później, przez serwis transakcyjny lub aplikację mobilną. W przypadku, kiedy już masz konto, możesz też zadzwonić do COK. Jeśli chodzi o Smart Bank, czas oczekiwania na kartę to na ogół parę dni, ponieważ bank wysyła wszystko pocztą. Jeśli chcesz wyłączyć opcję zbliżeniową, dezaktywujesz ją w bankomacie BZ WBK. Gdybyś chciała przywrócić tę funkcję, to tak samo – w bankomacie BZ WBK i nic to nie kosztuje.
Sylwia79

Postprzez Halina » Śr paź 07, 2015 10:32 pm

Czas oczekiwania na kartę w Smart Bank to okres do 14 dni. Zazwyczaj na takie rzeczy czeka się do 2 tygodni. Zasada jest zawsze taka sama - im wcześniej założysz konto, tym szybciej dostaniesz kartę :) A moim zdaniem warto założyć u nich konto, bo teraz Smart Bank ma naprawdę dobrą ofertę. Nie jestem ani ich pracownikiem ani w żaden sposób nie mam korzyści by ich polecać, po prostu z czystym sumieniem sama testuję to konto od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Przez telefon można wszystko załatwić w Smart Bank, bardzo przyjazny serwis internetowy i ogólnie jakieś takie nowoczesne podejście. Naprawdę Smart... :)
Halina

Postprzez pasek » Cz paź 15, 2015 11:30 am

Czekałem, czekałem i mam wrażenie że to było ze 2 tygodnie, ale ostatnio przyszła. Łącznie było to około 10 dni roboczych. Może dlatego, że ja mieszkam w takim końcu świata i tutaj poczta przychodzi raz na tydzień.
Czy Wy - ludzie z Warszawy czy większych miast, czekaliście krócej?
Jest taka zasada, że im wcześniej się wypełni wniosek, tym szybciej dojdzie do nas karta, mam rację?:) Dlatego jak chcecie przetestować to konto, to nie ma co czekać, zakładać najszybciej jak to możliwe i testować. Karta prędzej zcy później na pewno przyjdzie. Poczytacie sobie:
http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/
pasek

Postprzez Kret » So paź 17, 2015 7:26 pm

pasek napisał(a):Czekałem, czekałem i mam wrażenie że to było ze 2 tygodnie, ale ostatnio przyszła. Łącznie było to około 10 dni roboczych. Może dlatego, że ja mieszkam w takim końcu świata i tutaj poczta przychodzi raz na tydzień.
Czy Wy - ludzie z Warszawy czy większych miast, czekaliście krócej?
Jest taka zasada, że im wcześniej się wypełni wniosek, tym szybciej dojdzie do nas karta, mam rację?:) Dlatego jak chcecie przetestować to konto, to nie ma co czekać, zakładać najszybciej jak to możliwe i testować. Karta prędzej zcy później na pewno przyjdzie.

Masz chyba racje z tym miejscem zamieszkania ,choć tu nie zwalał bym winy na bank a na kuriera . Wiadomo ,że nie będzie pędził z jedną przesyłką na "koniec świata" , łatwiej zebrać kilka ,czysta kalkulacja kosztów.
Kret

Postprzez bio » So paź 24, 2015 6:43 pm

Czy może wiecie jak to wygląda w praktyce? Z tego co wiem, mają oni w tej chwili jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku, jeżeli chodzi o prowadzenie konta w Smart Bank. Jest darmowe. A nawet można zyskać na dodatkowych produktach finansowych, takich jak rachunki oszczędnościowe lub dobrze oprocentowane lokaty.

Ale czy ktoś przeszedł ten cały proces weryfikacyjny na odległość? Niby idę z duchem czasu, ale muszę przyznać, że dla mnie takie rozwiązania cały czas są totalną nowością. Dziękuję za każdą odpowiedź.
bio

Postprzez Jankowski » Śr paź 28, 2015 11:55 am

Ja mam tylko pytanie, dlaczego ten temat jest umieszczony w tym dziale? W dziale kredytów hipotecznych?
Z tego co wiem, to w Smart Banku na chwilę obecną nie ma jeszcze kredytów hipotecznych, są tylko kredyty gotówkowe, więc ktoś chyba włączył to przez przypadek.
Ale korzystając z tematu, zapytam o kredyty gotówkowe.

Czy ktoś z Was zaciągął kredyt gotówkowy w smart Banku? Podobno jest to proste i intuicyjne, jak ma się u nich konto, to trwa to kilka minut nawet (w zależności od historii konta).
Prośba o opinie na temat tego czy koniecznie muszę mieć u nich konto, czy mogę tylko sam kredyt gotówkowy zaciągnąć?
Jankowski

Postprzez Kennedy » Pn lis 02, 2015 9:37 am

ulicafinansowa.pl napisał(a):Karta jest darmowa bezwarunkowo, terminy oczekiwania są różne. Spokojnie z tymi pytaniami mogłeś zadzwonić na infolinię i zajęło by CI to mniej czasu niż pisanie na forum.

Czasem ludzie zastanawiają się nad podjęciem jakiejś decyzji, więc pytają innych.

Denerwuje mnie takie podejście jak prezentujesz. W takim razie po co forum internetowe, skoro ze wszystkim można dzwonić do banku, pisać maila do banku, iść do placówki jeśli dany bank ma placówki.
Tylko jest mała różnica w tym jak ktoś opowie Ci obiektywnie o czymś, a tym jak na przykład dzwonisz do oficjalnego przedstawiciela, to wiadomo że on będzie mówił w taki sposób, żeby zaprezentować coś na jego korzyść.
Nie powie Ci, że kartę w Smart Banku będziesz miec za 14 dni, tylko powie, że najczęściej karta przychodzi po 4 dniach maksymalnie.
Kennedy

Postprzez PIKOK » Pt lis 27, 2015 1:01 am

Ile czeka się na kuriera bANKU sMART, ktoś mi może udzielić takiej informacji? Będę zakładać u nich konto i jestem ciekawa z jakim czasem oczekiwania na przesyłkę się to wiąże?
PIKOK

Następna strona

Powrót do Kredyty pod hipotekę forum