Możliwość wzięcia kredytu jakoś wspólnie

Możliwość wzięcia kredytu jakoś wspólnie

Postprzez aga34 » Pn wrz 03, 2012 11:57 am

Witam wszystkich
hmmm.. dawno tu nie byłam i powiem szczerze, myślałam, że zadłużenie mam za sobą, ale nie ma tak dobrze.. fakt, największe długi spłacone, głównie dzięki pomocy męża, po prostu sprzedał działkę i mieliśmy na pokrycie zadłużenia .. w bankach.. ale zostają małe ogonki, które trzeba również uregulować, bo znajomi tez nie będą czekać w nieskończoność.. nie wiem czy idę w dobrym kierunku, ale czy jest możliwość wzięcia kredytu jakoś wspólnie..? tzn. moja mama ma świetną historię, ale nie ma zdolności.. ja natomiast zdolność taką posiadam, ale historia jest spaprana.. no i pytanie..? jest jakaś szansa na kredyt..? będę wdzięczna za podpowiedzi.. pozdrawiam..
aga34

Re: Możliwość wzięcia kredytu jakoś wspólnie

Postprzez doradcak » Pn wrz 03, 2012 11:57 am

Bardzo duze szanse są w skokach - np. Silesia, Piast, Stefczyk.

Pozdrawiam
doradcak

Postprzez Eizzy » Cz kwi 04, 2013 10:22 am

Tak, ale pożyczki typu Skok są najczęściej wysoko oprocentowane. Na Twoim miejscu po prostu poszłabym do doradcy kredytowego. Może dałoby się ta sprawę tak rozwiązać, że nie musiałabyś brać kolejnego kredytu. Nie wiem jak duże zadłużenie jeszcze masz ale skoro masz problemy ze spłacaniem to może spróbuj załatwić sprawę inaczej.
Eizzy

Postprzez Aneta Makt » Cz lis 21, 2013 10:45 am

może i sa wysoko oprocentowane,ale niekiedy nie mamy wyjścia i musimy się do nich właśnie zwrócić o pomoc,niestety banki w takich sytuacjach nie sa nam przychylne.
Aneta Makt

Powrót do Kredyty gotówkowe forum