Kredyt od znajomego

Kredyt od znajomego

Postprzez Agencja » Pn wrz 03, 2012 11:19 am

Poproś znajomego żeby wziął ci Kredyt np. 20 tys. Podpisz z nim umowę cywilno - prawną że będziesz oddawał. Wtedy spłacisz swoje zaległości. Poczekasz z 6 m-c aż twój BIK będzie ci dawał jakieś szanse i weźmiesz kredyt żeby spłacić znajomego .

Będziesz miał jedną ratę , spłacaj regularnie i nie będzie problemów

Jak nie będziesz mógł znaleźć znajomego , który za friko weźmie ci kredyt to powiedz że odpalisz mu z 10% z tego kredytu i ty to spłacisz.
Agencja

Re: Kredyt od znajomego

Postprzez luki » Pn wrz 03, 2012 11:19 am

Jeśli ktoś ma zapaprany BIK to jak dobrze pójdzie po 5 latach będzie mógł wziąć kredyt. To nie prawda, że BIK po 6 miesiącach daje jakiekolwiek szanse.
luki

Postprzez kamyk » Pn wrz 03, 2012 11:20 am

dwa dni temu zamiesciłes ogłoszenie że masz w ofercie :P kredyty bez bik ..............

a tu proponujesz niech komuś znajomy wezmie kredyt ??? pomyśl :evil:
kamyk

Postprzez luki » Pn wrz 03, 2012 11:20 am

No wiesz o co chodzi - zdaje sobie agencjahunter sprawę z tego że nikt nie dostanie kredytu po 6 miesiącach, a jak coś będzie się polecał że on załatwia kredyty bez bik. No ale ciekawe czy będzie informował, że bierze kase.

Kolejny domorosły doradca.
luki

Postprzez Agencja » Pn wrz 03, 2012 11:21 am

Powiem tak,

Moje ogłoszenie nie ma nic wspólnego z tą sytuacją. Klient nie potrzebuje pożyczki prywatnej więc napisałem co wiem. Jestem żywym przykładem że po spłaceniu pożyczki z opóźnieniami ponad 90 dni po 3 miesiącach dostałem pożyczkę w Credit Agricol ponownie.

Każdy klient jest inny , zgadzam się z tym że jak ktoś ma zababraną sytuację że ma wszędzie czerwoną sytuację to 5 lat będzie mało żeby dostał pożyczkę. jednak z doświadczenia wiem że scoring można sobie poprawić w BIKU i jest na to wiele sposobów. Małe pożyczki , kredyty na raty z wpłatą własną, leasingi itp. To są produkty które też trafiają do naszej historii w BIKu , wystarczy popracować nad swoją oceną i punktacja będzie większa mimo problemów w przeszłości.

A jeśli chodzi o moje ogłoszenie, to czytajcie je dokładnie, spróbujcie a później fala krytyki jeśli coś wam się nie uda.
Agencja

Postprzez kamyk » Pn wrz 03, 2012 11:22 am

oczywiście jeszcze 2,3,4 lata temu ludzie mając bardzo duże zaległości , kiepską historię w biku ( 1,2,3 ) otrzymywali kredyty , dzisiaj jest z tym troszkę inaczej chociaż pewnie takie cuda się zdarzają :P
kamyk

Postprzez Agencja » Pn wrz 03, 2012 11:22 am

Pożyczkę dostałem w marcu tego roku

Pozdrawiam
Agencja

Postprzez doradcakr » Pn wrz 03, 2012 11:22 am

Taaa... leasing w biku...

taaa.. zła historia kredytowa - i podnoszenie sobie punktacji kredytowej.
doradcakr

Postprzez Aneta Makt » Cz lis 21, 2013 1:36 pm

BIK ciągnie się za nami długo po spłaceniu zaległości,mnie niestety bank nawet po roku nie udzielił kolejnej pożyczki,mimo iz byłam już czysta od zadłużeń.
Aneta Makt

Postprzez DrHouse » Pt gru 20, 2013 2:00 pm

Ciężko jest wymazać złą historię, ale z każdym bankiem można uzgodnić spłatę kredytu.
https://www.mini-credit.pl
DrHouse

Następna strona

Powrót do Kredyty gotówkowe forum