chce z kimś podzielić się swoimi problemami kredytowymi

chce z kimś podzielić się swoimi problemami kredytowymi

Postprzez kojka » So wrz 08, 2012 10:25 pm

Ja do nikogo nie mam o nic pretensji, bo brałam kredyty na własne ryzyko, ale też mnie do tego sytuacja życiowa zmusiła. Bo na wydanie na bzdury tych kredytów nie brałam. Nie szukam firm oddłużeniowych ani podobnych takich, moim hobby naprawdę nie jest kolekcjonowanie kredytów i uważam , że tego typu stwierdzenia są nie na miejscu kiedy ktoś chce z kimś podzielić się swoimi problemami kredytowymi przecież poniekąd w taki celu to forum powstało???? i jeszcze jedno każdy z nas chce płacić regularnie nikt świadomie nie pchał by się w długi i konflikty z bankami nie zawsze ma się z czego.
kojka

Re: chce z kimś podzielić się swoimi problemami kredytowymi

Postprzez Seweryn » Śr sie 28, 2013 10:08 am

Niestety nie każdy dłużnik myśli tak jak Ty. Pewnie takie anty-nastawienie wynika z faktu, iż wiele osób właśnie bierze kredyty na bzdury, na przyjemności i często niepotrzebne rzeczy. Inni ciągle się zadłużają i tak przeżywają kolejny miesiąc, mimo że doskonale wiedzą, że nie mają pieniędzy by spłacić zobowiązania. Takich ludzi jest mnóstwo. Oczywiście każdy chce spłacić kredyty i mieć spokój, jednak jedni uważają, że ktoś zrobi to za nich, inni starają się jakoś faktycznie ogarnąć. Sam czytałem ostatnio o kobiecie, która ma ogromne długi ale spłaca tylko częściowo, mimo, że mogłaby sprzedać drogi samochód, który posiada i pieniądze spłaciłyby większość kredytów. Posiada także działke ale obie te "rzeczy" przepisała na kogoś innego gdy dostała komornika, żeby tylko jej tego nie odebrali. Dla mnie to dziwne - gdyby zależało jej na pozbyciu się długów sprzedałaby sama działkę oraz samochód (może przecież kupic tańszy) - coś za coś.
TUK.pl - sprawdzone i wiarygodne oferty pożyczkowe
Seweryn

Powrót do Konsolidacja kredytów forum