W momencie gdy wszedł mi komornik na pensje, nie mam nawet na życie

W momencie gdy wszedł mi komornik na pensje, nie mam nawet na życie

Postprzez Tscharny » Pn wrz 03, 2012 12:13 pm

Witam forumowiczów.
mój problem polega na tym,że próbowałem spłacać swoje zdłużenia(ok.10 tysięcy).ale w momencie gdy wszedł mi komornik na pensje,nie mam nawet na życie.co jest najgorsze nie dostawałem nawet korespondencji,dlugi wisiały od 10 lat,zmieniłem miejsce zamieszkania ale to chyba nie powod,żeby mnie nie informować,skoro komornik ma adres firmy w której pracuje to chyba nie było problemem uzyskac mojego adresu.na piśmie komorniczym widnieje tylko mój pesel.czy to jest zgodne z prawem??nie miałem nawet szansy ugody z bankiem(obecnie jakiś fundusz sekuratyzacyjny)
Kogo się poradzić??
aha o ugodzie z komornikiem mogę zapomnieć.
Tscharny

Re: W momencie gdy wszedł mi komornik na pensje, nie mam nawet na życie

Postprzez kamello » Pn wrz 03, 2012 12:14 pm

dlaczego aż tak bardzo się dziwisz że masz komornika ??? o jakiej ugodzie wspominasz ??? napisałeś że Twoje kredyty są sprzed 10 lat ????? to miałeś 10 lat na ugodę więc dziś się nie dziw

ps. zadłużenie masz małe , nie szukaj kredytu bo go nie znajdziesz , pozdr
kamello

Postprzez anitka » Pn wrz 03, 2012 12:15 pm

tscharny, Najczęściej w umowie kredytowej jest zapis ze nalezy poinformowac bank o zmianie adresu,wiec to nie jest wytłumaczenie...komornik nic nei musi.
Komornik nie zabiera chyba Panu całej pensji? Co do ugody to zdecydowanie lepiej z bankiem ją próbować zawrzec niż z komornikiem, no i moja rada- próbować,próbowac,próbować -do skutku, nie zrażać sie odpowiedzią odmowną, nie ma Pan nic do stracenia.
anitka

Postprzez Tscharny » Pn wrz 03, 2012 12:16 pm

Dlaczego tak długo?powiedzmy że "mam trochę za uszami" i nie wiedziałem o wszystkich swoich zadłużeniach(wiem,że to głupio brzmi).Próbuje spłacić wszystko,ale przy zajęciu komorniczym nie jest to możliwe.
owszem na życie zostaje....200złotych....tzn.wypłaty zostaje mi 950złotych minus dojazdy do pracy(350),opłaty za mieszkanie itp.płacic opłaty musze,żeby znowu długow nie generować.
Tscharny

Postprzez Gość » Pt cze 20, 2014 5:08 pm

Witam
mam problem

mam trzech komorników z czego jeden wszedł mi na pensję ,mam dwoje dzieći z czego jedno nie pełnosprawne jestem jednym żywicielem rodziny co mam zrobić gdyż zarabiam 1500zł z czego komornik zabiera mi 500zł proszę o pomoc
Gość

Postprzez piotrkazor » Śr lip 02, 2014 11:38 am

Komornik nie może zająć całej pensji, są określone kwoty, które nie podlegają zajęciu, każdemu dłużnikowi musi pozostać pewna kwota która pozwala na minimum egzystencji.
piotrkazor

Postprzez koza87 » Śr sie 06, 2014 11:44 am

Zgłoś się do mopsu, napewno pomogą, dadzą jakieś pieniądze na opał, albo na wyprawkę dla dzieci do szkoły, zawsze to jakaś pomoc
koza87

Postprzez Parano » N gru 07, 2014 7:16 pm

Abstrahując od tematu, komornicy w naszym kraju działają jak chcą. Takie państwo w państwie. Z resztą jak wszystko.
Parano

Postprzez kredytpolska » N gru 14, 2014 1:09 pm

Wszystkiego można uniknąć jeżeli zacznie się dzialać odpowiednio wcześnie!

Chowanie głowy w piasek i unikanie najpierw windykatorów a później w konsekwencji komornika nie ma sensu i powoduje niepotrzebne kumulowanie się kosztów,które są doliczane do bazowego zadłużenia.

Możesz przeczytać jak można wyjść z długów na tej stronie:
Portal Finansowy Kredytpolska.net
kredytpolska

Postprzez abaspt » Cz mar 19, 2015 2:25 pm

Trzeba było zadzwonić do pewnego ptaka, oni się niby dogadują z ludźmi;p
http://aba-sport.pl/
abaspt

Następna strona

Powrót do Komornik forum