Otrzymałam pismo od komornika ze zamierza mnie odwiedzic wraz z policją i rzeczoznawcą

Otrzymałam pismo od komornika ze zamierza mnie odwiedzic wraz z policją i rzeczoznawcą

Postprzez anitka » Pt sie 31, 2012 11:06 am

Witam,
jak wcześniej pisałam, po telefonach Dyr Banku do działu windykacji, odpowiedzieli po tyg ze czekają na moją propozycje spłaty, wysłałam wiec tydzien temu ;zaproponowałam spłate w jednej transzy kwoty 80 tys ( tyle jestem w stanie jeszcze pożyczyc,taką przynajmniej mam nadzieję :lol: ) i umożenie pozostałej kwoty tj. 110 tys zł.Kopie pisma przesłałam do Dyrektor,która to pomogła mi zredagować to pismo,wiec mam nadzieję ze jest ok i istnieje szansa ze sie w końcu skończy moja "gehenna kredytowa".
Aby nie było zbyt "rózowo" ,otrzymałam pismo od komornika ze 9 czerwca zamierza mnie odwiedzic wraz z policją i rzeczoznawcą ,w celu wyceny nieruchomosci :shock: :evil: , od razu oczywiscie napisłąm prośbe do Dyr banku o interwencje w windykacji , na razie kompletna CISZA.

Trzymajcie sie i do napisania :lol:
anitka

Dlaczego komornik z policją

Postprzez vins » Pt sie 31, 2012 11:11 am

kurcze, a mowil dlaczego z policja?? u mnie tez byl taki smutny pan, ale przyjechal z asystentem jakims (mlodszy komornik czy jakos tak go tytuowal). dopiero po ok. miesiacu przyjechal ten mlodszy a z nim rzeczoznawca ktory robil wycene (nie komornik - przeciez to nie jego "fucha"). dziwne mi sie to wydaje, moze gosc chce cie nastraszyc bo sie boi ze mu taki zysk przeleci?(jesli sie z bankiem dogadasz on nie dostanie kasy). niech ta kierowniczka z ktora masz kontakt nacisnie zeby ekspresowo komornika wstrzymali (np osobiscie uprawniony pracownik moze zaniec pismo zeby szybko bylo). zycze powodzenia i pozdrawiam:)
vins

Re: Otrzymałam pismo od komornika ze zamierza mnie odwiedzic wraz z policją i rzeczoznawcą

Postprzez anitka » Pt sie 31, 2012 11:13 am

A z policją pewnie dlatego iż jak pierwszym razem ustali termin wizji lokalnej to bardzo uprzejmie odpisałam ze proszę o inny termin gdyż pracuje i mam juz zamkniety kalendarz na miesiąc w przód :mrgreen: , tak wiec pewnie jest to forma postrasznia abym znów podobnego pisma nie wystosowała :lol:
anitka

Powrót do Komornik forum