Mam już drugiego komornika :(

Mam już drugiego komornika :(

Postprzez lucko » Pn wrz 03, 2012 10:40 am

Mam juz niestety drugiego komornika(jak tak dalej bedzie to czeka mnia jeszcze kilku)pierwszy bierze z wypłaty co swoje(od350 do 530,zależy od miesiaca),najgorsze jest to,że drugi przysłał papiery o zajeciu konta na które wpływają resztki po pierwszym k...(ok.780pln).Poczytałem troche jedni pisza że może inni że nie może byc podwójnej egzekucji lecz znając nasz pop..kraik wszystko jest możliwe.Co teraz?Pisać do k...(tylko co i jak?),prosic kapitaliste żeby płacił do ręki-odpada(i tak już czuje sie jak scierwo) czy szykowac sznurek??Niestety głupota boli.......
lucko

Re: Mam już drugiego komornika :(

Postprzez Ania963 » Wt sie 12, 2014 10:21 am

Przeczytałam artykuł na temat postępowania egzekucyjnego, fajnie napisany prostym i zrozumiałym językiem, sama ostatnio mam problem ze spłatą długów więc chyba wkrótce do moich drzwi też zapuka Komornik

http://www.windykacja-dkow.pl/postepowanie-egzekucyjne-definicja-polskie-prawo-mozliwosci/4/
Ania963

Re: Mam już drugiego komornika :(

Postprzez magdalena_ » Cz wrz 18, 2014 11:03 am

Zawsze warto spróbować z tym 2 komornikiem się dogadać, napisz jakie działania podjęłaś i jak poszło?
magdalena_

Powrót do Komornik forum