Mam długi za chwile zjawi się komornik

Mam długi za chwile zjawi się komornik

Postprzez Wisienka » Śr wrz 05, 2012 10:06 pm

Ja postanowiłam niczego już nie pożyczać od nikogo, mam długi za chwile zjawi się komornik, ale cóż muszę sama jakoś walczyć, wydaje mi się że kolejna pożyczka nic mi nie pomoże, może jestem naiwna ale chyba tylko tak wyjdę na prostą( kiedy sama stawię czoła problemom, zacisnę pasa, powysyłam do banków pisma o rozłożenie zadłużenia na raty, może mi się uda, trzymajcie kciuki/pozdrawiam wszystkich zadłużonych
Wisienka

Re: Mam długi za chwile zjawi się komornik

Postprzez doradcam » Śr wrz 05, 2012 10:06 pm

I prawda jest taka, że jest to najlepsze rozwiązanie.. szkoda, że wiele osób myśli, że Komornik to już ostateczność i wolą brnąć w różnego rodzaju dziwne pożyczki.
doradcam

Postprzez Wisienka » Śr wrz 05, 2012 10:07 pm

komornik to tylko kolejny etap, może nie najmilszy w życiu ale z pewnością też i nie najgorszy. A cóż da kolejna pożyczka? Tyle osób na forum ma złą historie kredytową, zaległości w zus i us, kiepski bik, i co dla takich osób, do których i ja się zaliczam najlepszym rozwiązaniem jest kolejna pożyczka?
Wisienka

Postprzez doradcam » Śr wrz 05, 2012 10:08 pm

No właśnie nie, kolejna pożyczka, to kolejny gwóźdź chyba, że jest to jakaś konsolidacja, to ew. może pomóc w zmniejszeniu wysokości miesięcznej raty.

Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby szybko udało się wyplątać z bałaganu.
doradcam

komornik

Postprzez seba » Śr wrz 05, 2012 10:14 pm

Wszystko pięknie napisane,ale jak czekasz na komornika to widocznie twoje długi nie są tak wysokie i spłacisz komornika w kilka miesięcy,gdybyś miała w perspektywie kilka lat z komornikiem i życia na granicy ubóstwa,to zapewniam Cię,też myślałabyś o kredycie na spłatę.Trzymam kciuki,że jednak ci się uda i komornik do ciebie nie zapuka.
seba

Postprzez Wisienka » Śr wrz 05, 2012 10:15 pm

Sebek, dla każdej zadłużonej osoby na tym forum jej własne długi są największe i to jest oczywiste, dla mnie moje długi są i już, sama ich narobiłam, z własnej głupoty i naiwności i teraz muszę jakoś walczyć o wyjście na prostą. Po kilku latach nauczyłam się jedynie tego, że kolejny kredyt niczego nie załatwi, co z tego że spłacę jakieś mniejsze zobowiązania skoro dojdzie mi kolejna rata i pętla znowu się zaciśnie gdy pieniądze z kredytu się skończą. A co do komornika, cóż jeszcze nie wiem jak to będzie bo żaden się ze mną nie skontaktował, tak na początek szykuje mi się trzech może już nawet czterech, ale czas pokaże czy da się z tym jakoś żyć i przetrwać. Pozdrawiam wszystkich zadłużonych)
Wisienka

Powrót do Komornik forum