Mam 3 komorników - czy może mi ktoś pomóc?

Mam 3 komorników - czy może mi ktoś pomóc?

Postprzez mario37 » Pn wrz 03, 2012 12:32 pm

Witam. Mam trudną sytuację finansową. Obecnie mam 3 komorników. Na dzień dzisiejszy potrzebuje ok 20 tyś zł. Mam zaległe zobowiązania w urzędzie skarbowym ok. 10 tys zł, PKO ok 2000 tyś,alimenty ok 5 tyś. Nie wiem co mam juz zrobic. Nigdzie nie mogę dostac kredytu, pracuje ale zarabiam 1200 zł. z czego komornik zabiera mi ok 400 zł. czy moze mi ktos pomóc. próbowałem w prywatnych pożyczkach ale tam sami o....
mario37

Re: Mam 3 komorników - czy może mi ktoś pomóc?

Postprzez pomocnik » Pn wrz 03, 2012 12:33 pm

Musisz mieć poręczyciela bo dochody są zbyt małe a druga strona jest tego że jeśli masz dochody z działalności to nie ma szans coś z tym zrobić.
pomocnik

Postprzez Seweryn » Wt sie 06, 2013 1:10 pm

Prywatne firmy to nie o... tylko prawda jest taka, że nikt Ci kredytu nie udzieli jesli masz komornika a co dopiero trzech;] nikt nie chce ponosić az takiego ryzyka, bo jesteś zbyt niepewnym klientem. Pozostaje raczej dalsze spłacanie tych 400 zł i znalezienie dodatkowej pracy, sprzedaż części majatku itp. A jeśli chcesz koniecznie wziąć kolejny kredyt co dla mnie jest złym rozwiązaniem pozostaje Ci poszukac prywatnego inwestora.
TUK.pl - sprawdzone i wiarygodne oferty pożyczkowe
Seweryn

Postprzez Aneta Makt » Cz lis 21, 2013 10:44 am

może to głupia porada,ale spróbuj u znajomych albo rodziny,czasami tak się mówi,że z rodzina to tylko na zdjęciu,ale w kryzysowych sytuacjach okazuje się,że nie jest wcale tak zle,więc może warto spróbowac nic się na tym nie traci.Ewentualnie pozostają firmy poza bankowe,jak np. Skarabeusz.Brałam u nich całkiem nie dawno pożyczkę i wszystko przebiegło w najlepszym porządku,umówiłam sie z doradca,przyszedł do domu ,przyniósł gotówkę,bez zbędnych pytań i formalności.Myślę,że warto spróbować i się z nimi skontaktować,nic na tym nie tracimy a jedynie możemy zyskać.
Aneta Makt

Postprzez ewindykator » Cz gru 12, 2013 10:57 pm

Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale i z takich da radę wyjść. Wpadłeś trochę w kredytowe szaleństwo, a jak to z kredytami "łatwo się bierze, ale znacznie trudniej oddaje" - Przy obecnych zarobkach będzie ciężko cokolwiek zrobić i jak dla mnie branie kolejnej pożyczki u prywatnych firm tylko pogłębi to koło. Porozmawiaj z każdym komornikiem odnośnie swojej sytuacji i powiedz szczerze jak to wygląda u Ciebie.

Mam nadzieję, że sytuacja się poprawi i wyjdziesz jeszcze na prostą.
Uśmiechnij się - Po burzy wychodzi słońce. :-)
ewindykator

Postprzez mariusz.chmielewski » Pn cze 16, 2014 8:53 am

Odradzam branie kolejnych kredytów. Zrób sobie listę swojego majątku, na pewno masz coś, co możesz sprzedać. Będzie się to wiązało niestety ze sporym "zaciskaniem pasa" w najbliższym czasie, ale jeśli teraz tego nie ogarniesz, to możesz zostać pokonany przez swoje długi.
mariusz.chmielewski

Powrót do Komornik forum