Komornik też człowiek, moja historia

Komornik też człowiek, moja historia

Postprzez tyska » Pt wrz 07, 2012 8:53 pm

Witam, trafiłam tutaj przypadkiem, nie oczekuje pomocy, gdyż dla mnie pomocy już nie ma, wiem już że tylko ja sama moge sobie pomóc przede wszystkim zachowując spokój, inaczej się wykończe..., może jednak moja historia pomoże komus...Wracając do tematu, moja przygoda z kredytami zaczęła sie po slubie czyli dziesięc lat temu, i chyba jestem liderką gdyż nazbierało sie tego ponad 300 tys. oczywiście podzielone i na mnie i na męża. Cóż zaczęło sie od kredytu ma samochód marne 8000, potem jakies meble, potem wczasy, banki słały oferty, dochód był niezły więc się brało, doszło do tego że bez zaświadczeń o zarobkach mąż dostał 80000 kredytu w banku XX. Niestety w pewnym momencie, kredyty sie brało tylko po to aby było na inne raty.., dziś wiem że nie ma nic gorszego niż strach przed komornikiem i ucieczka w kolejne kredyty. każdemu dobrze doradzę-odpuście, dajcie spokój, komornik też człowiek, jeden lepszy inny gorszy ale żaden głowy wam nie urwie. Gdybym ja odpuściła i poddała się dwa lata tamu dzis miałabym tylko 100 tys długu, a tak mam trzy razy tyle ! Oczywiście nie spaam po nocach, nie jadałm, nabawiłam się silnej nerwicy, moje zdrowie na tym bardzo ucierpiało...W końcu się opamiętałam !. Dziś mam wybrane kredyty ( np. takie które wzięła dla mnie siostra, teściowa ) które musze spłacać i je spłacam, oraz takie które odpuściałam i nie spłacam, zajmę sie nimi w przyszłości, niewiem dziś kiedy może za 5 lat, może za 10....Z komornikami sie dogadałam jeden bierze 600 zł ( rata była 400), drugi jednak bierze 1000 zł, a rata bankowa była 2500 !Mam tez miłego widykatora z Getin Banku, przyjeżdża co miesiąc płacę ile mogę, ale zawsze coś płacę. Dojdzie jeszcze dwóch komorników, może trzech..., co się dało przepisałam na dziecko, samochód kupiłam na teścia i cdn.
tyska

Re: Komornik też człowiek, moja historia

Postprzez Greglum » Wt wrz 23, 2014 11:27 am

To jak masz takie dlugi, to po co samochód, chyba można gosprzedać i przeznaczyć na spłatę zadlużenia, a lepiej wczesniej trzeba było sie dogadać z windykatorem albo bankami to nie byłoby komorników no i to jest nauczka na przyszłość, żeby nie żyć na kredyt
Greglum

Powrót do Komornik forum