Czy od zwolnienia lekarskiego-swiadczenia zus komornik cos zabiera?

Czy od zwolnienia lekarskiego-swiadczenia zus komornik cos zabiera?

Postprzez Natka » Pt wrz 07, 2012 10:34 am

Mamy taka opcję. Zostawiamy moje dochody jawne-bo to nie jest tak,że chcemy się wymigać od płacenia. Mąż idzie na zwolnienie(ma taką chorobę, że może - w zeszłym roku też był i lekarz kazał mu stawać na komisje) Pracuje,bo z czegos trzeba bedzie zyc i placic komornika.
Jest to jakas opcja . Czy od zwolnienia lekarskiego-swiadczenia zus komornik tez nam cos zabierze,co ze zwrotem podatku na dziecko?Jakie sa koszta komornicze?

Czy ktos trzezwym okiem patrzac z boku moze mi powiedziec jak to wyglada?
Natka

Re: Czy od zwolnienia lekarskiego-swiadczenia zus komornik cos zabiera?

Postprzez edytka » Pt wrz 07, 2012 10:35 am

Zabiorą to na czym będą mogli położyć rękę , ulgi na dzieci/zwrotu z US również możecie przez długie lata nie oglądać
edytka

Re: Czy od zwolnienia lekarskiego-swiadczenia zus komornik cos zabiera?

Postprzez Natka » Pt wrz 07, 2012 8:49 pm

Ok,dzwoniłam do pana z banku XX i powiedziałam,że niestety nie mam na spłatę zadłużenia wobec tego ile mam czasu zanim bank mi wypowie umowę a potem zwróci sie do sądu a ten do komornika,pan kazał zadzwonić wieczorem i mi dokładnie powie.
Zadzwoniłam dzisiaj rano, a pan z banku XX powiedział mi,że aby przetrzymać dalej sprawę musi mieć jakiekolwiek ruchy na koncie i czy nie chcę spłacić swoich zadłużeń. Wywiązał się dialog, że i owszem,że próbowaliśmy ale nie wyszło i...pan z banku XX zaproponował mi pożyczkę z firmy XX która ma jakiś tam kapitał i która może mi pożyczyć pieniądze na umowę cywilno-prawną,wyczyścić mi BIK,pomóc wziąść kredyt pod hipotekę domu mamy jak wyrazi zgodę i takie tam.
Szczerze to istna filantropia albo pachnie mi tu lewizną. Nic nie ustaliliśmy,powiedziałam,że porozmawiam z mężem, że to nie na telefon i może jakieś spotkanie celem ustalenia czegokolwiek-Pan z banku XX powie co ma mi do zaoferowania a ja mu powiem jakie mam długi. Wyraził,że tak powiem szczerą chęć.
Kto pożyczy mi 300tyś na piękne oczy, chyba mafia...???!!! Jak to sprawdzić i na podczas rozmowy zwrócić uwagę?
Natka

Powrót do Komornik forum