Kredyty porównanie i opinie

Kredyty porównanie i opinie

Postprzez yza » Cz sie 30, 2012 1:17 pm

Z pewnością wielu z was dopiero rozpoczyna swoja przygodę z bankami i jesteście niezdecydowani co do wyboru najlepszego kredytu, na szczęście w sieci jest wiele stron, które mają na celu porównanie kredytów, to właśnie dzięki nim udało mi się dokonać dobrego wyboru, dzięki temu mam teraz tani kredyt mieszkaniowy oraz wymarzone konto bankowe z dostępem do niego przez internet, przy okazji pochwalę się, że wszystkie przelewy mam za darmo, moje nowe konto bankowe nie wymaga żadnych nakładów finansowych na to żeby nadawało się do prawidłowego działania. Jak już wspomniałem, to właśnie porównanie banków i opinie o kredytach dają nam możliwość wybrania banku, który w pełni spełni nasze oczekiwania. Niestety nie wiele osób wie, że istnieje coś takiego jak kredyty opinie w internecie, i osoby te dokonują złych wyborów, później narzekają na swoje kredyty i pożyczki i nie są zadowolone, mam nadzieję, że wy nie popełnicie tego błędu i, że wybierzecie bank z którego będziecie zadowoleni do końca życia. Dodam jeszcze, że wyboru kredytu dokonuje się raz na całe życie, z tego powodu radzę wam wybrać raz a porządnie.
yza

Postprzez Multiinicjatywa » Wt sie 12, 2014 2:06 pm

Multi Inicjatywa to wsparcie finansowe mikro i małych przedsiębiorstw!

Co nas wyróżnia?:
-indywidualne podejście i ocena
-brak weryfikacji BIKu!
-nie wpisujemy pożyczek do Bik
-uznajemy nieewidencjonowane dochody
-pożyczki na spłatę zaległości w ZUS
-elastyczna weryfikacja
-brak wykluczania ze względu na rodzaj prowadzonej działalności!

25 000 PLN BEZ ZABEZPIECZEŃ - OFERTA NA OŚWIADCZENIE
30 000 PLN BEZ ZUS US
100 000 na spłatę ZUS pod zabezpieczenie hipoteczne
max 350 000PLN na rozwój działalności
20 000 DLA NOWYCH DZIAŁALNOŚCI OD 1 DNIA!

Skontaktuj się i dowiedz się więcej o tej ofercie
www.multiinicjatywa.pl
tel.515 054 545
Multiinicjatywa

Re: Kredyty porównanie i opinie

Postprzez KasiA » Pt lut 27, 2015 8:42 pm

Dlatego ja nie lubię takich decyzji podejmować na już, wolę się zastanowić i poczytac opinie i warunki
KasiA

Postprzez ulicafinansowa.pl » N mar 01, 2015 6:26 pm

Skorzystanie z porównywarki finansowej to pierwszy krok jaki powinien zrobić kredytobiorca przed wzięciem kredytu. Dzięki porównywarkom można wstępnie określić która oferta będzie najbardziej dopasowana do oczekiwań osoby zainteresowanej kredytem. Jedną z najlepszych ofert na runku kredytów jest Kredyt na miarę - bez odsetek w Raiffeisen Bank którego rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 10,50%. Jenak nie dla każdego będzie ona najlepsza, bo nie każdy konsument ma takie same oczekiwania względem kredytu. Dlatego każdy zanim zaciągnie kredyt powinien skorzystać z porównywarki aby sprawdzić czy na pewno wybrał najlepszą ofertę kredytu.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postprzez kgaaa » Pn mar 02, 2015 9:31 am

Z tą porównywarką to się zgadzam, bo przecież kredyt bierzemy na X lat więc weźmy coś dobrego:)
http://koga.pl/
kgaaa

Postprzez storczynka » Wt lut 06, 2018 12:02 pm

Tylko potem i tak oferty trzeba weryfikować. Nie można opierać się na samej porównywarce.
storczynka

Powrót do Forum o kredytach